Ülkücüler yüzünden okuluma gidemiyorum. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ülkücüler sürekli önümü kesip laf atıyorlar, sataşıyorlar, çirkin hareketler yapıyorlar.
Kimseye zararım yok sadece ırkım Kürt diye bana böyle yapıyorlar.
Benim gibi olan erkek öğrenciler var. Onlar daha yapılı olduklarından bir şey diyemiyorlar.

Kaç gündür okula gidemiyorum.
Yardım edin n'apmalıyım? Emniyete şikayet etsem ilgilenirler mi?

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptıkları ayıptan başka birşey değil evet emniyete git okul müdürleri ile de görüş bu konuyu okulundan geri kalma

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Aslında Türk halkını gerçekten çok seviyorum. Bunu dile getirsem dahi yine aynı şeyleri yapıyorlar.

• teşekkür ederim abicim

En İyi Kız Görüşü

• Ülkücüler yapmaz diyenler komik olmuşlar :D gayet de yapan ülküculer taniyorum kuyruğunuza mi basildı noldu :D

0|1
    0|0
    • Bir yerde haklısın ülkeyi bölmeye Türkleri kötüleyenlere teröristlere, hainlere şerefsizlere yaparız hakeden hakettiğini bulur.

• @cünyırdevadam soruya bakarsak bu bahsettiklerinden herhangi biri yok ama ;)

Erkekler Ne Diyor 21

• ediceksin tabi emniyete
    egitim hakkı kimsenin elinden alınamaz

2|1
    0|0
    • çok sağolun değerli yorumunuz için.

• Fark eden birşey olmamış. Doğuda da teröristler okul yakıyorlar. Orada ki öğrenciler de gidemiyor. Onlar için de soru paylaşsana buradan.

3|1
    0|0
    • Mağdur taraf yine aynı: Kürtler.

• Yalniz bu isi turk kurt ayrimina getirme biz nasil teroristleri kurt saymiyorsak sende onlari turk irkindan sayma unutma tek bayrak tek millet tek vatan

• ya doğuda okulu yakan ben miyim? neden teröristler ve kürtleri aynı kefeye sokuyorsunuz? ona bakarsan pkk nın üst yöneticileri öcalan cemil bayık gibi ş. rfszlr alevi ve laz. çoğu Türk pkk ya katılıyor.

• Sende türk bayrağı tak git bundan çekinmen için sebep yok malum seonuçta sizinde bayragınız ;)

2|3
    0|0
    • Bu seferde pkk lılar... :(

• Pkk bir bok yiyemez sen rahat ol ;) Oradaki ülkücülerin anası ya da abbası kürt olabilir bence önemli olan ülkene sahip çıkmandır vatan sevgindir ırkın değil. senin alnında yazmıyor kürt diye zira yazsada kürtlerle bir problem yok bir çogumuz yakınlarımızdakilerin ırkını bile bilmiyoruz hepimiz türküz.

• abi çok teşekkürler ☺ içim rahatladı gerçekten.

• Valla ben ünide hem koministler pkk'lılar ve ülkücüler yuzunden egitim goremiyorum. ona n e demeli her hafta bir eylem bir olay uniden cevik. kuvvet cıkmıyor universite siyaset yeri degil egitim yerii kendi görüşümde olan insanlara bile deli oluyorum eylem yapıyorlar diye kimsenin benim ya da senin egitim hakkını engellemeye hakkı yok oh icim Rahatladı ya

2|0
    0|0
    • sonra ülkücüler böyle yapıyor deyince de inanmıyorlar. şahit olanlar var işte

• Vallayaptıkları yanlıs ama ben sadece ulkucuye degil koministiylede karşılaştım pkklısıylada sadece bir gorus e degildi sozlerim

• Troll soru şikayet edildin Sırf ülkücüleri kötülemek adına sorulmuş bir soru Ülkücü dediğin kişiler öyle birşey yapmaz By.

3|3
    0|0
  • Sorun şurda eğer bir bayana laf atıyorsa önünü kesip zaten ülkücü değildir. Eğer başkalarından korkuyorlarsa ülkücü asla olamazlar. Böyle insanlar yüzünden ülkücüler olarak hepimiz yanlış tanınıyoruz. Böyle insanlara ülkücü demeyin, it kopuk olmuşlar belli ki.

1|0
    0|0
  • şikayet et.

1|0
    0|0
  • emniyete şikayet edersen hapse falan atarlar seni hiç gerek yok. okul yönetimine bildir bunu

1|0
    0|0
  • Gerçek bir ülkücü bu şekilde davranmaz ayrıca kürt diye bir şey yoktur pers vardır.

0|0
    0|0
  • Tabikide et iyi olur birde milliyetciyiz diye gecinirler kardesimiz bacimiz diycegine laf atarlar ben turkum ama bu bir ayiptir

1|0
    0|0
  • nerde okuyorsun ki? ülkücümü kaldı gelip önünü kessinler. Ayrıca bunu bir kıza yapmazlar

1|0
    0|0
    • Bana inanmıyorsan şahit olanlar var onlara inan.

• polise gideceksin arkadaşım

1|0
    0|0
  • polisi ara şikayette bulun ve sakın şikayetini geri çekme SAKIN

1|0
    0|0
  • Ülkücüler böyle yapmazlar canım ülkümüzü kirletme çabaların boşa.

2|1
    0|0
  • bu yaşta ne okulu

0|0
    0|0
  • @TuranTürk reyize sor.

0|0
    0|0
  • Şikayet et tabi

0|0
    0|0
  • Troll ya da provake. Seversiniz siz ortalığı karıştırmayı.

0|0
    0|0
  • Nerde okuyorsun

0|0
    0|0
  • Tatilde ne okulu?
    İlköğretim desen zaten tatil kaç gündür? Tatilden önce olan bir olaysa kalkıpta şimdi yazmanın amacı ne?
    Üniversite desen Binlerce öğrecinin eğitim gördüğü bir yerde ki ocaklar varken birileri öyle birşey yapamaz kolay kolay. 3-5 tane insanın (ülkücünün) işi gücü yok seni takip edecekte her seferinde yolunu kesecek vs. vs. bırakın Allah aşkına hangi devirde yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • Benim yeğenimde aynı şeyleri anlatıyor.

0|0
    0|0
    • inanmıyorlar işte ülkücüler yapmaz diyorlar

Kızlar Ne Diyor 11

• Nekadar terbiyesizce saygı kalmamış

1|0
    0|0
  • Kimse böyle bir şey yapmaz, sen ülkücüleri karalamak için söylüyorsun bunu.

0|0
    0|0
  • Nasıl insanlar var ya. Sikayet etsen bence ilgilenmezler yani sanmiyorum

1|0
    0|0
  • türkler barbardır derlerdi çok eskilerde. gerçekten de öyle galiba yaptıklarına baksana. okul yönetimine şikayet et disiplin soruşturmasi yapsinlar gereken cezayi versinler.

0|0
    0|0
  • Ülkücüler bir kıza bunu yapmaz!

1|1
    1|0
  • neden bilmiyorum ama inanmadım soruya

0|1
    0|0
  • Sende terröristlik yapma kesin hdpye falan oy verdin ondan yapiorlardir

0|1
    0|0
  • HDPKK'lısındır tröristleri savunuyorsundur, Türkiye'de k*rtçe konuşuyorsundur. ilgi çekmişsindir , ki ülkücüler böyle yapmazlar. propaganda mı bu ?
    Doğudaki çocuklarda pkklılar yüzünden gidemiyor okullara. bu konuda neden soru paylaşmadın ?

0|0
    1|0
    • orda pkklılar burda ülkücüler. mağdur yine kürt olan işte ne değişecek?

• ya git şurdan ülkücülerin bu zamana kadar hiç böyle bir şey yaptığını duymadım sana mı yapcaklar

0|1
    0|0
  • Yalan söylüyorsun

0|0
    0|0
  • Evet emniyete şikayet et ırkçı... lari

1|0
    0|0
Yükleniyor...