Kızlar, tepkiniz ne olurdu veya yaklaşımınız?

Eşiniz olduğuyla evlilikte değişim istese saçınızı kestirmenizi veya başkasının dokunmasından ise uygun ve hoş bir dille belirterek kendi kesmek istese böyle bir ricada bulunsa tabi tecrubesi olduğunu varsayın tepkiniz ne olurdu veya yaklaşımınız?

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Kabul ederdim

0|0
    0|0
    • Güzel herşey karşılıklı anlayış ve hoşgörü, sevgi üzerine kurulu olmalı. Karşılıklı anlayış içinde bir oldukca sevgi de bir olur evlilikde. Da kabull ettiğin hangisi olurdu, kestirmen mi yoksa kendi kesme isteği mi?

• Benim aşkım ne isterse yaparım

• Vay vay.

Kızlar Ne Diyor 6

• bu ne tarz bir kıskançlık diye düşünürdüm. bu adam kimse bakmasın diye dışarı da çıkarmaz, perdelere işaret koyar dışarı bakıp bakmadığımı da kontrol eder tebe tebe. tam küreğime layık bir adam, her gün döverim. ohhhhşşş

0|0
    0|0
  • Sacimi kestirmem o dedi diye

0|0
    0|0
  • Saçlarımı kesmesi gayet hoşuma gider afsfsf

0|0
    0|0
  • Herkes kendi işini yapsın bence başkasının dokunmaması olayı saçma

0|0
    0|0
  • Olumlu yaklaşırım.

0|0
    0|0
    • Güzel herşey karşılıklı anlayış ve hoşgörü, sevgi üzerine kurulu olmalı.

• Liste uzun diyorsun. İnsan hakkaniyetli olmalı elbet ki seçici olmak en doğrusu lakin öncelik bunun için kendini net tanıman kişilerrden ve bağımsız olan herşeyden kendini soyutlayıp olana gerçek değerini vermen gerekir bu yoldan geçer seçici olmak, bu noktada değer bilir seçilmekden daha çok seçen olursun. günümüz gerçeği insan yalan ve riya üzerine hayatını kurmakda , geçici heves ve yüzeysel tatminlerden ibaret kişi... Öncelik bazı kayda değer unsurları kendine hayatına yedirmen gerek; doğruluk, anlayış, vefa, saygı, ahlak ve hoşgörü. Detaycı olmak kişiyi farklı boyuta taşır bakış açısında veya hayata yaklaşımında ancak şu bir gerçek bunun için akıl öncülük edecek net olan ve dışa gerçekci yaklaşım sergileyen kişiye veya topluma farklı lanse edilir ve yanlış yorumlanır. Çünkü insanlar gerçeklerden daha çok avutucu yalanları daha çok tercih ediyor insan.

• Ortaya söylenen söz alman gereken bir şey varsa alırsında yoksa söze ne gerek, kendini net iyi tanıyan sensin neticede. :)

• Aşırı kestirmemek şartıyla kestirirdim eğlenirdik eğlenceli olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...