BM açıkladı.30 ülkede 200 milyon kadın bugüne dek sünnet edildi. Peki kadınlar neden sünnet ediliyor? Amaç ne?

BM açıkladı.30 ülkede 200 milyon kadın bugüne dek sünnet edildi. Peki kadınlar neden sünnet ediliyor? Amaç ne?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• İgrenclikden başka birşey değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çünkü bizler kadınız, hiçbir şeye hakkımız yok. Üstün olan erkeğe hizmet etmeliyiz, hizmette kusur olmamalı...

0|1
    0|0
  • Hangi ülkelerde olduğunu unuttum ama kadınların sünnet edildiği ülkeler de köle olarak kullanılıyor kadınlar. Hiçbir şeyden zevk almamaları için özellikle seksten çocuk yaşta sünnet edilip köle gibi kullandırıyorlar. Böyle biliyorum sebebini

0|1
    0|0
  • kadinlarin cinsellik sirasinda zevk almamasi icin

0|1
    0|0
  • Ben bunu nikahsız ilişkilerin önüne geçmek için olduğunu biliyorum. Cunku bayanlar sünnet edildiğinde ilişkide zevk alamiyorlar. Bu şekilde bir bilgim var doğru mu yanlış mi tam olarak bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • zezzeklik

0|1
    0|0
  • kadının seksde zevk almaması ve boylelikle esine baglı kalmasıymıs amac zihniyete bak allahım

0|1
    0|0
  • Oha nasil ediliyo

0|1
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadinlarin zevk almamasi hedefleniyor aldatilicaklarina inaniyorlar

0|1
    0|0
  • Örf ve adet. Bunu bazı hristiyanların yanı sıra bazı müslümanlar da yapıyor.

0|1
    0|0
  • Afrika sicak ulkeleri gezdigim'de Fasta bunu ögrenmistim.. Yani o ulkedeki kadinlarin sicaktan cok sehvette girdigini duymustum.

0|0
    0|0
  • İslamın saçmalıkları işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...