Rusları tercih etmelerinin sebebi ne?

Neden ruslar ve ukraynalılar denilince erkekler için akarsular duruyor? Görünüş için mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sarisin yesil veya mavi hozluler ve bakimli oluyorlar hem uzun boylular bir ton makyaj yapip mini etekler dar taytlar giyip erkekleri nasil tatmin etmesi gerektigini biliyorlar rus kizlarini bu yuzden tercih ediyorlar bunyelerine namuslu kiz agir geliyor 😙

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • çünkü onlar erkeği kendileri gibi görüyorlar özellikte yatakta nasıl sevdiğin şeyler yapılması hoşuna gidiyorsa seninde sevdiğin şeyleri yapıyorlar türk kadınları ise mız mızlar kadınlığı abazalar sayesinde üstünlük sayıyorlar kullanıyorlar bu yüzden osmanlı anneleri hep macar rus ve sırptır. :) ;)

0|0
    0|0
  • Evet esmerler sarisana ac. Sarisinlar esmere

0|0
    0|0
  • hoslandigim kizlar degil sahsim adina..

0|0
    0|0
  • Görünüş için evet.

0|0
    0|0
  • 30 lu yaşlarına kadar sevilirler.

0|0
    0|0
  • Çünkü fizikleri çok güzel.

0|0
    0|0
  • Bana itici geliyorlar.. Türk kızları daha iyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Görünüş de etken ama sadece Ruslar değil yabancı kadınlarla yapılan evliliklerde Boşanma oranını yok denecek kadar az. Çeşitli yabancı kurumlarda çalıştım yabancı kadınların Türk erkekleri ile evlenmiş olduğu çok evlilik var şuna dikkat ettim yabancı kadınlar hayatı idare etmeyi çok iyi biliyorlar aile çocuk kayınvalide eş dengesini iyi ayarlıyorlar evliliklerinde gereksiz Konuları kafaya takmıyorlar

0|0
    0|0
  • sence? burda mecburiyetten minyon seviyorum diyen adamlarin yuzde doksani at gibi bir hatuna salyalari akarak bakar

0|0
    0|0
Yükleniyor...