Siz çalışırken eşiniz evde tatil yapsa bu sizi rahatsız eder mi?

İkinizde çalışıyorsunuz. Siz işe gitmek için sabahın erken saatlerinde kalkarken eşiniz hala uyuyor ve o gün işe gitmeyecek. Bunun sürekli tekrarlandığını düşünün. Bu sizi bir süre sonra rahatsız eder mi? Yani '' Ben doğru düzgün tatil yapamıyorum, ama o ne güzel şu an mışıl mışıl uyuyor '' gibi şeyler düşünüp kıskanır mısınız?

Not: Bir sohbet esnasında böyle bir konu geçmişti. '' Acaba herkes mi böyle düşünüyor? '' cevabını alabilmek için bu soruyu sordum.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo niye kıskanıyımki hatta sevinirim dinleniyo ne güzel diye

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• farklı sektorlerde calısan pek cok evlı cıftın sorunu ne yazık kı bu... eger ayarlanabılıyorsa zaten sorun yok ama ayarlanamazsa bu durum yasanıyor. o gun bırının tatılı uyuyorken farklı bır gun dıgerınınkı olabılır. ama bence kıskanılcak durum uyku degıl, yurtıcı-dısı seyahatlerdır. bırı o ya da bu sekılde gezerken, dıgerı yalnız kalıp non-stop monoton yasıyorsa evet sıkıcılık ve kıskanclık burda baslayabılır. yoksa uyku bence kıskanılacak bır kıstas degıldır ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yoo niye kıskanayım

0|0
    0|0
  • Etmez

0|0
    0|0
  • alıstıgın ıcın sevdıgını her ıstedıgını yaparsın

0|0
    0|0
  • Eşim çalışmasın evde dursun ben çalışırım.

0|0
    0|0
  • isterse hiç çalışnasın problem olmaz :D

0|0
    0|0
  • Yoo niye rahatsız etsin ki. Eşim o benim o kendini rahat mutlu hissettiği her an bende mutlu olurum..

0|0
    0|0
  • Ben rahatsız olmam

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Benim için sıkıntı yok yatsin dinlensin hatunum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 5yıl bu şekilde çalıştım hiçde rahatsız olmadım neden olayım ki sonuçta napsın adam tatilde işemi gitsin.

0|0
    0|0
  • Öyle birsey mümkün olmaz

0|0
    0|0
  • Etmemeli. sonucta ikinizde calisiyosunuz.
    Kadin calismiyor olsa erkek bunu laf etse ne kadar hos olur?
    Onun icin karsilikli anlayis hosgòrü...

0|0
    0|0
  • Şimdi bu kıskançlık olmaz ikimizde beraber çalışıp tatilimizi beraber yaparız diğer türlü kadını ezmek olur

0|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • sanırım eşin öğretmen? bırak da o kadarını yapsın, fesat olma

0|0
    0|0
    • Bir de o kadar not düştüm yanlış anlaşılmasın diye. :) Evli değilim, fesat hiç değilim. Cevabınızı karşı tarafı suçlamadan önce düşünerek verin lütfen. :)

• 5 satırlık sorunu okudum cevabını verdim, notu düşmeden soruda belirtseydin bir zahmet.

• Ben soruda kendimle ilgili bir şey sormadım zaten. Siz olsanız ne düşünürdünüz dedim. Bu da size bana fesat deme hakkını vermez değil mi? :)

Yükleniyor...