Evden ayrilirken esya dagitimi nasil olmali?

Arkadaşlar merhaba. Ben evden ayrılıyorum. ev arkadaşımla ciddi sorunlar yaşadık. Sürekli dedikodumu yapıyormuş. Ben evden ayrılırken aldığımız eşyaları ona bırakıcam fakat verdiğim parayı alıcam. Ancak o artiķ esyalarin ikinci el oldugunu ve satis fiyatinin parasini veririm diyor. Ama magdur olan benm. yeni bir ev tuttum para verdim bir suru. onun keyfi bozulmadi. esyarin parasini alis fiyatindan mi almaliyim yoksa satismi. satmasina 2-3 yil var daha.

Güncellemeler:
Esyalari alamam. esyali eve ciktm cnku

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle SÖyleyeyim Varsayın Ev Arkadaşınız Benim. Neden Sıfır Ücreti Ödeyeyim Ki Size Kullanılmış Eşyalar İçin Gider AYnısının Sıfırını Alırım (Size Gıcık Olarak Olaya Bakan Biri İçin Düşünce Böyle Olur)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Burcu Esmersoyun kendisini aldatan kocasının bir gün eve gelip de bomboş gördüğünden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 2. el fiyatından almalısın ücreti. Bu durumda açık bir zararın olacaktır. imkanın varsa eşyaları al ve bu ödemeyi ona sen yap.

0|0
    0|0
    • Ben ondan ikinci el fiyatina alsam o 2 yil daha oturucak. benm yipratmdgm koltugu o yipraticak. yok oyle birsey

• Hayır.. Alırsan eşyalarını taşıyacaksın.. Bak şimdi önce eşyalara değer biçin. Kız ben alacağım diye çok az değer biçerse sen kendin almayı teklif et.. Yok iyi fiyatta değer biçerse sat gitsin.

• Bence eşyalarını al

0|0
    0|0
  • Kız haklı 2. El o

0|0
    0|0
  • sen eşyaların yarısını al bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• para meselesi yerine eşyaların yarısını al geni eve çıkıyorsun eşya ihtiyacın yok mu

0|0
    0|0
  • Kendi satın aldıklarını giderken bırakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...