Kapat

Ne yapmalıyım sizce? gitmeli miyim?

6 yıldır çok yakın bir kankam vardı ve seçimlerde bana hangi partiye vereceğimi söyledi bende söyleyince birden parladı. Önce alttan almaya başladım ama baktım ki siyasi düşüncemden kaynaklı tribi 2 gündür hala devam ediyor bende aramı açtım bu kişi ile.

Konuya geliyorum bu gün doğum günü facebooktan bildirim geldi bende yılların hatrı var diye whatsaptan kutladım ve o da beni doğum günü partisine çağırıyor.

Aslında partileri çok severim ama yıllardır küs kaldık sizce gidim mi?

2|1
16|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• Git ve siyasi görüşlerimizin arkadaşlığımızı etkilemesini istemiyorum de. Hala aynı davranışta bulunuyorsa daha fazla samimi olmamanı öneririm.

0|1
    0|0
  • Büyüklük göster ve git bence. Sonuçta olay yıllar önce yaşanmış gecmis ve bitmiş. Ama arkadaşın sen oraya gittiğinde seninle ilgilenmez de uzak durursa o zaman sen de ona tavrını koyarsin

0|1
    0|0
  • Git.

0|1
    0|0
  • Git tabiki:)) boşver fazla küsülü kalmanın ne lüzumu var değilmi?😊 hem belli ki sende gitmek istiyorsun😄

0|1
    0|0
  • Kesin milli gorusten sende akplisin.

0|1
    0|0
  • Git tabi cagirmis sonucta kus kalmak istemiyo demekki

0|1
    0|0
  • Gitme

0|1
    0|0
  • Git ya kus kalmak da nedir buzlari erit

0|1
    0|0
  • Ben olsam gitmezdim.

0|1
    0|0
    • Sende benim gibi gururlusun demek. :/

• Sende git diyenede evet diyosun gitme diyenede. Bi' karar ver ✋🏻

• Hahaha evet ya kafam karışık. :(

• Git işte küs kalmayın saçma sapan parti konusu yuzunden

0|1
    0|0
  • Git bence işte bu yüzden oy verdiğim partiyi kimseye asla söylemem ne kadar ısrar etselerde ;)

0|1
    0|0
  • Gitme

0|1
    0|0
  • git aşkım

0|1
    0|0
  • Gitme

0|1
    0|0
  • Bence gitme

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hdp'liyse gitme :D

1|2
    0|0
  • Siyaset her zaman insanların en büyük düşmanlarından biridir. Kardeş kardeşi bile yıllarca konuşmamasına sebep oluyor. O yüzden sen bir adım atmışsın o sana iki adım atmış. Bence adımlarını devam ettirmelisin. Hayat küs kalmak için çok kısa.

0|2
    0|0
  • Ülke son 2 senede 50 seçime girdi hiç mi konuşmadınız bunları o dönemleri aşmışsınız şimdi dağılmışsınız

0|1
    0|0
  • Git tabi ki. Siyaset saçma salak bir şey. sırf bunun yüzünden neler oldu

0|1
    0|0
  • Gitme knk

0|1
    0|0
  • Buyukluk sende kalsin. ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...