Öğrenciyim zor bir durumdayım?

Üniversite öğrencisiyim yanımda 1 lira bile yok yurtta kalıyorum. Kirası da geliyor ne yapacağım ben. Kirasına 4 gun var geçen aylarda yaz tatilinde çalıştım vermiştim. Bu ay o para da bitti. Annem var sadece babamdan ayrıyiz gerçekten atılma ihtimalim bile var ne yapmalıyım? 😓 sapıklar gelmesin lütfen ciddi bir şey soruyorum

0|0
7|23

En İyi Kız Görüşü

• Of of

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• burda çare arama yakın bir arkadaşlarından borç iste, burda kimse sana borç vermez bir karşılık bekler eminimki mesaj atan varsa sen de bunu farketmişsindir.

1|0
    0|0
  • Okuduğun bölüm üzerine bir işe gir stajer niyetine çalışırsın haftanın bir kaç günü, o bile aylık kirana yeter. Harici bir çok iş yapabilirsin, bu ayki kiranı geçirdikten sonra bilgisayarla aran iyiyse laptop falan da ayarlayabilirsen film sitesi aç hit tutarsan aylık reklamlarla kira paran ve çok çok daha fazlasını kazanabilirsin, yazılarla aran iyiyse blog aç makale yaz sürekli googledan makaledeki kelime sayısına oranla yine para alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bak böyle şeyler tek senin başına gelen birşey değil öğrencilik hali bazen bunları gerektiriyor , akraban v. s kim varsa yüzünün suyunu döküp arayıp isteyeceksin tatlı bir dille yurda da gereken açıklamayı yapacaksın ( ki onlara bu sebepten daha önce aynı şekilde gelenler olmuştur muhtemelen ) kirayı geciktireceğini söyleyeceksin.
    Herşeyi tatlı bir dille ve güleryüzle halledebilirsin tek yapman gereken biraz cesaret.

0|0
    0|0
  • Iddaa oynadim, tutarsa soz gorucem seni kardo :D

0|1
    0|0
  • Ben burdan birisine biraz yardım etmiştim aynı senin durumunu anlatmıştı ama eğer o sensen sürekli böyle yapman çok yanlış

0|0
    0|0
    • İlk defa yazdım sizi yeni görüyorum

• bak yanlış yerde yanlış şey arıyorsun. kaldığın yurt özel değil ve devlet yurdu ise bunu çözmenin birden çok yolu var. e devlet sayfandan gerekli kurumlara okuduğun okul ve kaldığın yurt bilgilerininde içinde bulunduğu durumunu anlatan kısa bir dilekçe yaz kimse sana dokunamaz.

0|1
    0|0
  • okul ve işi bir arada yürütebilirsen çalışmak senin için iyi olacaktır zor durum allah yardımcın olsun mersin ünisindemisin

0|0
    0|0
  • çok bir param yok bende zor durumdayım ama eğer gercekden gereklisye kyknı bu ay ödemenin bir yolunu bulurum değilse benimde elim rhat değil boşuna sıkıştırmazsan sevinirim

0|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun :(

0|0
    0|0
  • Cicim insanlar karşılıksız selam bile vermiyo sapık lar gelmesin diyon ama

0|0
    0|0
  • Sapîklar kullanır seni dikkat et

0|0
    0|0
  • babandan iste ayrı olman para istemeyecegın anlamına gelmıyor

0|0
    0|0
  • Param olsa verirdim ama malesef

0|0
    0|0
  • Bunlarda milleti yolacak

0|0
    0|0
  • Bakırköy meydanını metrobüs çıkışlarını geçti burası da :D

0|0
    0|0
  • Zengin sevgili bul veya bana yaz ozelden

0|0
    0|0
  • yalan olm ya hemen yardım etmeye çalışmalar safmısınız :D burslu kredili nasıl okuyamıyorsun?

0|0
    0|0
  • Dön bana kardeşim...

0|0
    0|0
  • Allah sonumuzu hayır etsin

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin?

0|0
    0|0
  • burs arayabilirsin

0|0
    0|0
  • part time iş bak öğrenciyken ben hem çalışıp hem okudum.

0|0
    0|0
  • babandan yardım iste..
    başka çaren de yok gibi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çalışabileceğiniz falan yok mu tekrar bir baksın

0|0
    0|0
  • Part-time iş bul çalış.

0|0