Öğrencimle cok samimiyim?

Öğrencimle cok samimiyim?
Sürekli benimle ilgileniyo uzaklaştırmayi denedim ama gitmiyor bir yol söyleyin onu denim artık işimden gücümden olucam.

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• Böyle laubali konuşursanız tabii ki gitmez, öğretmenseniz mevkinizin farkında olun evet arkadaş olunabilir öğrenciyle bu bilgi alış verişini kolaylaştırır ve verimli hale getirir ancak laubalilik ayrı bir mevzudur. Örneğin akşam saat ona yaklaşırken size yazması tamamen sizden cesaret aldığı içindir..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gençler hızlı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Numaranı vermeseydin. Ya nasıl şimdiki hocalar anlamış değilim. Ben lisede hiçbir hocanın numarasını isteyemedim yani. Vermezler de.

1|0
    0|0
  • Cevap verme hatta engelle ya da uyar.

0|0
    0|0
  • Pek uzak duruyor gibi gözükmüyorsunuz. Bu samimiyeti sizden aldığı cesaretle gösteriyor. Uzak durum sevgilin varmış gibi davran.

0|0
    0|0
  • kötü davran. smiley kullanmadan yaz. olmadı engelle. meslekten olmak istemiyorsan tabi. siciline falan işler sonra görürsün.

0|1
    0|0
  • Sen nasıl bir hocasın Tüüühhhh

0|1
    0|0
  • Gayet memnun gibisin durumdan 😒

0|1
    0|0
  • Samimi olmak zorunda değilsiniz. Öğretmen öğrenci ilişkisini koruyun.

0|0
    0|0
  • İğrendim: (( kusura bakmayın ama bir öğrenciyle nasıl böyle konuşabilyorsunuz. yaşı küçük ve belliki sizden etkilenmiş. Sizin onu geri çekmeniz lazım.

0|1
    0|0
  • sadece öğretmeni olabileceğini belli eden şeyler yaz böyle cevaplarla uzaklaştırmak istiyor gibi durmuyorsun orası ayrı

0|0
    0|0
  • Hocam siz cevap yazmayin o da yazmaz. Bence bir sevgiliniz falan olduğunu hissettrin olmasa da. Dediginiz gibi ailesi duysa gorse meajlari bir şikayet etse direk siz suclu olursunuz.

0|0
    0|0
    • Yorumlar da cok doğru asagidaki. Sdn cekiyorsun demissin biraz kizi erkilemissin demekki. Ayıp lan yaptigin

• Kamyon kazası ahahah

0|0
    0|0
  • Siz samimi olmassanız zaten o size böyle davranmaz

0|0
    0|0
  • hic cevap atmayın

0|0
    0|0
  • Sen böyle konuşursan tabi gitmez. Sende suç. Mesafeni koy geç cevap ver kısa ve mesafeli yaz muhabbeti uzatma. Bu mesajları herkese gösteriyodur benden söylemesi. İki gün sonra tehditler başlarsa görürsün

0|0
    0|0
  • yüz vermişsin.. ciddi ciddi konuş ve bu işi bitir.. yoksa memuriyetin elinden alınır ya da sürülürsün

0|0
    0|0
  • Bu nasıl şey

0|0
    0|0
  • Kapali bir ogrenci anladigim kadariyla. Saat gec oldu baska zaman konusuruz deseniz sizin icin daha iyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin atilip yerine atanamayan öğretmenlerden almak lazim

1|0
    0|0
  • Kıza resmen yavşıyorsun. Belliki hoşuna gidiyor. Bir de utanmadan burda reklam yapıyorsun. İnşallah o kızın ailesi görür yazışmaları. O zaman babası sana gösterir kamyon kazasını 😉

0|0
    0|0
  • Cevap yazmak.. İlgin olmasın yeterli.

0|0
    0|0
  • ıkınızde bırbırnıze yururyorsunuz bu resımde gordugum kadarıyla

0|0
    0|0
  • hocam bu aslında başka bişey istiyoda neyse :Ddgfhh

0|0
    0|0
Yükleniyor...