600binTL İLE is kurma tavsiyesi?

Merhaba arkadaşlar 600bintl civarı nakit param var. Bunun 100bintl sini her ihtimale karşı ayırıp 500bintl ile bir is kurmak istiyorum önerileriniz nelerdir bayilik falanda düşündüm ama tam karar vermedim

Güncellemeler:
Ayrıca is kurmak istediğim yer yanı yaşadığım yer Balikesir merkez arkadaşlar.
Arkadaşlara cvp yazdım ama sanırım kimse okumuyor 150 m2 dükkanımız var onu sattık 600bintlye ucuza bile gitti neyse mevcut yaptığımız is var zaten babadan kalma devam eden. ben zaten değişik bir iskolunada girebilirmiyiz diye burda soru sordum ama erkeklerden ziyade bayanların verdiği cevaplar gerçekten cok güzeldi istisnalar hariç erkeklerin cevapları herzaman ki gibi abuk subuk gereksiz şeylerle dolu. Yok nerden buldun yok bilmem ne yazdık iste tekrar sorup durmayın soruya soru soran erkekle

0|0
13|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Ev al kiraya ver.

2|1
    0|0
  • Servis plakalari al getirisi fazla. .
    Dükkan al merkezi yerden getirisi fazla.
    mütahit lik işine girebilirsin..

0|1
    0|0
  • Gayrimenkule yatır iş kurma batırma

0|1
    0|0
  • Hepsini işe yatırma bir kısmını gayrimenkule yatır ev al. Gıda sektörü her zaman getirisi yüksektir

0|1
    0|0
  • Mütahitlik işine başla

0|1
    0|0
  • Nesil deko tarzı bir yer olabilir. Tanıdığın coksa özellikle daha zengin kesimde olsun actigin y34

0|1
    0|0
  • Asıl mesleğiniz nedir ve
    Is ortaginiz mi var tek misiniz

0|0
    0|0
  • Salla iş kurmayı kelepir evlere yatırım yap bina yapılınca kiraya verirsin 😂

0|0
    0|0
  • Bence anı yasa hepsini ye yurtdışına falan git

0|0
    0|0
    • He sonra ortada kalsın. Siz hep böyle düşünürsünüz anlık düşünürsünüz sonrası ee :D

• bana bıraz vermenı onerırım

0|0
    0|0
  • Insallah hayirli bir isin olur

0|0
    0|0
  • Açabiliyorsan güzel bir pub aç bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• türkiye de iş kurmak aptalca bir şey direk batarsın. Bilmediğin işi yaparsan batarsın. Fizibiliteni iyi yapmazsan batarsın. Bence en akıllıca ve risksiz iş o para ile az riskli geleceği parlak arsa veya daire almaktır. Şu an öyle bir param olsa sanayi arsası, ya da İstanbul un gelişmeye açık yerlerinden arsa alırdım. Onun dışın da ev alırdım. En fazla 2 sene de para 3 e katlar bu yolla. Sana daha farklı kendi sektörümle ilgili fikir verirdim ama gerek yok dediğim gibi bilmediğin işi yaparsan batarsın. Sen kulak asma mütahitlik diyenlere o işte artık zorlaştı. Bir kısmını da altın alırsan iyi olur çünkü doların geleceği belirsiz.

0|1
    0|0
  • 100-200 bini işe ayırıp kalanını kendine ayırmalısın.. tepeden inme olmaz.. yavaş yavaş büyürsün. battın mı fena batarsın çünkü.. 1 milyon liran yok ki yarısını işe yatırasın..

0|1
    0|0
  • Hizmet endeksli bir iştense üretim endeksli bir iş daha iyi olur. Inşaat-emlak işi zaten en kolaylarından birisi, getirisi yüksek. Yapıp satarsın, bir düşün bence. Lojistik işi de olabilir. Olmadı bayilik ya da bölgesel ana üstlenicilik gibi bir fikir de uygun. Ben olsam mühendislik okuduğum için mühendislik üzerine bir şeyler yapmayı denerdim.

0|1
    0|0
  • inşaat malzemeleri sat ama toprak kum çimento seramiğe bulaşma klozet cam mozaik banyo dolabı armatür onları sat en güzeli

0|1
    0|0
  • gel doğuya evlet % 70 destekli çiflik kurduruyo 2 yıl çalıştır sat gitsin sonra :)

0|1
    0|0
  • insanların kullanmak almak zorunda olduğu sektörlere git mesela fırıncılık bu parayla büyük bir fırın acabilirsin fena para kazanmıyolar insanlar ekmek almak zorunda bunun gibi işler mesela ulaşım sektörüne yönel arac hat piyasasına bak oda karlı iş

0|1
    0|0
  • Gıda sektorunde bir yer acabilirsin üniversiteye veya öğrenci yurtlarına yakın bir yerde acarsan o paranın on katını kazanırsınız. Gıda hep öndedir hiç bir zaman batmazsiniz turk insanı yemeyi içmeyi sever.

0|1
    0|0
  • Şehrin geliştiği yöne doğru arsa al oto yıkama aç para yeter mi bilmiym halı saha efsane olur

0|1
    0|0
  • Cafe ac en guzeli

0|1
    0|0
  • Sorduğun soru ile söylediklerin çok tezat. Bir kenara bir insan para biriktirmekle 600 bin TL kenara koyamaz. Ya aileden zengin olman lazım ya da ticaret le uğraşan birisi olman gerek. Şimdi sen iş kurayim diyosun EE sormaz lar mi adama bu kadar sene ne iş yaptın? Ne ayaksin sen?

0|0
    0|0
  • Mantıken rusya doğalgazı kesebilir ya da kestimi bilmiyorum bence ısı yalıtımı işine başla :D Kur dükkanını al malzemelerini :D

ya da bir bar aç biraları ucuzdan sat yani önerilen liste fiyatından. Yan tarafada bir tuvalet aç ama barın içinde tuvalet olmasın yandaki tuvalete de girişler ücretli olsun içirip içirip tuvalete yolla :D

0|0
    0|0
  • Öyle büyük bir parayı yönetme konusunda bilgi sahibi değilim fakat burada alacağın her tavsiyeye balıklama atlamamanızı öneririm. Öncesinde iyi bir piyasa araştırması yapınız

0|0
    0|0
  • Ben olsam mobilyacı açarım birkaç üreticiyle anlasır bir mağaza kiralar satarim iyi paralar dönüyor o sektörde

0|0
    0|0
  • direk bankaya versen zaten ayda dünyanın parası gelecek enayimisin sen
    paranı riske atacaksın

0|0
    0|0

• 2/ el-Bakara -275- Ribâ (fâiz) yiyen kimseler, şeytan çarpan kimse nasıl kalkarsa ancak öyle kalkarlar. Bu ceza onlara, "alışveriş de fâiz gibidir" demeleri yüzündendir. Oysa ALLÂH, alışverişi helâl, fâizi de haram kılmıştır. Bundan böyle her kim, Rabbinden kendisine gelen bir öğüt üzerine fâizciliğe son verirse, geçmişte olanlar kendisine ve hakkındaki hüküm de ALLÂH'a kalmıştır. Her kim de yeniden fâize dönerse işte onlar cehennem ehlidirler ve orada süresiz kalacaklardır. Yinede fikrin icin saol arkadasım

• bu kadar parayla kimseye yardım etmezsen ynine cehennem
      bu kadar parayı piyangodan bulduysan yine cehennem
      bu kadar parayı kesin bir işler çevirecek yapmışsındır yine cehennem
      bu kadar parayla biryerlere ortak olup yattıgın yerden para alcan yine cenehhem
      vs vs gider

• Utanmasan. Beraber kazandık diyeceksin

• 600 bin parası var kızlar soruyorda soru soruyor :) at yalanı öpim inananı

0|0
    0|0
  • 600 bin varsa benle iletişime geç

0|0
    0|0
  • 600bini nasıl kazanacağını sorarak mı kazandın

0|0
    0|0
  • Evden eve nakliyat olabilir.

0|0
    0|0
  • Atma ziyaaa

0|0
    0|0
  • bana bir 6 bın bagıs yap duacn oalyım gerısıne ıs kurarsın

0|0
    0|0
  • Nerden buldun o kadar parayı

0|0
    0|0
  • Direk 600 bin i vadeye atsan ayda 4 5 bin faiz kazandirir yasar gidersin

0|0
    0|0

• 2/ el-Bakara -275- Ribâ (fâiz) yiyen kimseler, şeytan çarpan kimse nasıl kalkarsa ancak öyle kalkarlar. Bu ceza onlara, "alışveriş de fâiz gibidir" demeleri yüzündendir. Oysa ALLÂH, alışverişi helâl, fâizi de haram kılmıştır. Bundan böyle her kim, Rabbinden kendisine gelen bir öğüt üzerine fâizciliğe son verirse, geçmişte olanlar kendisine ve hakkındaki hüküm de ALLÂH'a kalmıştır. Her kim de yeniden fâize dönerse işte onlar cehennem ehlidirler ve orada süresiz kalacaklardır. Yinede fikrin icin saol kardeşim

• Rica ederim

Yükleniyor...