Neden böyle oluyor? Neden güven sorunu yaşıyorum ve neden ilişki buna bağlı olarak yürütemiyorum?

Mesela bir ilişkiye başlıyorum sonra korkuyorum beni incitmesinden ve ertesi gün hoşçakal demek zorunda kalıyorum. Neden böyle oluyor? Bir de sanal anlamda bir şeyler ya da gerçek anlamda bir şeyler yaşıyorum ama sonra güvenemediğim için hemen hoşçakal diyorum. Neden sizce böyle oluyor? Ve herhangi bir hareketinden bir insanın soğurum. Bir de kimse bana samimi gelmiyor açıkçası. Sizce geçmişimdeki tecrübelerimden dolayı mı?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Aldığın darbelerden dolayı temkinli davranıyorsun, ve karşına gerçekten güven sevgi duygusunu sana iliklerine kadar hissettirecek biri çıkmamış

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Yasanmislklardan

0|0
    0|0
  • geçmişte tecrubelerim var dıyorsun ama demekkı yokmus bunları tecrube edememıssın bırde guvenmeyı dene bakalım ne kaybedeceksın

0|0
    0|0
  • 18 yasinda birine gore garip

0|0
    0|0
  • Güven için onunla zaman geçirmelisin.

0|0
    0|0
  • Biri senin güvenini sarsmış gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle geçmişindeki tecrübelerinden dolayı. Bende geçmişte Çok ağır şeyler yaşadım kim çıksa karşıma sevemedim dediğin gibi bir hareketinden soğuduğum kişiler de oluyordu. Ama sonra eşim çıktı karşıma onu ilk gördüğüm zaman anladım benim ömrümün geri kalanı olduğunu bana o güven duygusunu verdi geçmişte yaşadıklarımla beni kabullendi (bu arada o kadar da ağır şeyler değil) . Yani demem o ki insanlar sana bunu hissettirir. Ömrün olacak insanı ilk gördüğünde bir farklı bir olursun zaten hiç kimsede olmadığın gibi olursun.

0|0
    0|0
  • @ARİANOİ9 Devid sensiz bir saniye ölüm gibi aşk bu olsa gerek sensiz 1 saniye duramıyorum neden engellersin ki seni seven bir kızı deli ve sana her şeyini vermiş bir kızı ben senle güzel bir aşk yaşamak istedim sonu biten bir aşk değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Yüzünden öyle oluyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...