Sizin seven insani sevin bence sizce?

Cunku o insani severseniz mutlu olursunuz kendi sevdiginizi seversiniz mutsuz olursunuz bosuna dememisler sevdigini degil seni sevenle evlenen beni seven bir insan olsa bende onu severdim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• iste sorunda orada... sevdigini anladigi anda sizi becermeye basliyor.. sovyetlerin olumcul deneylerindeki kobaylar gibi elinde kaliyorsunuz... sizin icinize girmis bir virus gibi gunden gune sizi tuketiyor... ya da belediyenin simdi var mi hala bilmiyorum ama uyuz kopekleri saclamli tufekle vurmasi gibi... sevdigini soyledigin insanin sadizimiyle karsi karsiyasiniz... stockholm sendromu icinde oluyorsunuz birde... ya da lanet o kaos teorisindeki kelebek gibi firtina olarak geri donuyor o kanat cirpmalar... neyse istisnalar tabiki cikiyor ki zaten istisnalar umrumda degil.. seven gibi.. ya da nefret eden gibi.. ya da her ne lanet seyse..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimse sevmiyor sevenleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• güzel bir konuya deyinmişsin arkadasım bu devir öyle bir devir olduki seversen cikilirsin sevmezsen cikilmezsin hesabı olmuş

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
    • Sevmeyenin peşinden koşmak yerine sevenin peşinden koşmak daha iyidir. Değer verene kıymet bilene değer vereceksin insanlar bunu hala anlayamadı

• söylediğinizde haklılık payınız var, lakin sizi ölümüne seven birisine karşı hiçbir his yoksa nasıl olacak ki? hayat gene zindan olur her ikisine. allah ne verirse hayırlısını versin.

0|0
    0|0
  • Bu bir paradoks değil mi biz Başkasını seviyorsak o zaman onunda bizi sevmesi gerekmez mi? Bu durumda kimse kimseyle eşleşemez , sevmek sevilmekten daha Önemlidir sadece kendi sevginden emin olabilirsin başkasının sana duyduğu sevgiyi bilemezsin

0|0
    0|0
  • Biz seviyoruz ama sevilmiyoruz bu yüzden hayatta hep kaybediyoruz

0|0
    0|0
  • Hayirlisi

0|0
    0|0
  • Aynen öyle size katılıyorum bu konuda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mutluluk gönül tatminini bağlı bence seni seven biriyle evlenirsen onu mutlu edersin aşk önemli

0|0
    0|0
  • Sevemiyorsan ya?

0|0
    0|0
  • Öyle değiliz işte kendi sevdiğimizin peşinden koşuyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...