Öpüşürken ne hissedersiniz?

Sevgiliniz olmayan biriyle öpüşürken ne hissedersiniz?

1|1
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Şehvet 😊

1|0
    0|0
    • İyi yani😊

• O da istemiyorum sandi herhalde mesaj atmadi sonra

• Sen kafaya koymussun zaten, dene bakalım

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilim olmayan biriyle de öpüsebilirim, o an zevk aliyorsam neden olmasin ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Muhabbetleri okudum da, gerçekten acayip bir nesil yetişti... Eskiden "duygu" diye bir şey vardı, insanlar sevdiği insanın elii tuttuğunda bile içi cızlardı, şimdi şuna bak... Sevgilin olmayan biriyle öpüşmeler, sevişmeler... Sosyal medyada ya da sokakta fotoğrafa bakıp "arkadaş" seçmeler, sonra da utanmadan "aslolan kişilik" demeler...

"Sevgilim olmayan biriyle niye öpüşeyim?" diyecek kadar düzgün insan kalmadı, herkes "potansiyel p*rno starlığı" modunda... Suyundan da koyun...

1|0
    0|0
    • Herkes oyle dogal olarak oyle olmayan kisileri de degistiriyorlar

• Aslinda yapilan sey kotu birsey degil kim kotuluk dusunerek bunu yapar sadece o anlik mutlu oluyorsun artik etrafta da degidin gibi kisiler yok denecek kadar azaldi insanlar kendini durduracagi varsa da onlari gorup ne olacak iki taraf da memnun zararimiz yok diye dusunuyor

• "Anlık mutluluk" dediğiniz şey her şeyi sömürmek, tüketmek...

Beni germiyor tabii, istediğinizle yatın kalkın ama sonra "ben çok pişmanım", "ben çok mutsuzum" diye serzenişleriniz tuhaf oluyor...

Ayrıca insan bir hayvan değildir, hormonlar emretti diye davranmaz, aklı ve mantığı vardır. "Yemek içmek gibi bu da ihtiyaç" demek, bunu gelişigüzel yaşanacak bir şey etmez. Her zaman her yerde yemek içemediğiniz gibi, bunun da kuralları vardır. "İnsanın midesi" konusu.

Tabii bunları boşuna yazıyorum, nasıl mutluysanız öyle yaşayın.

• Sevgilim olmayan biri ile öpüşmem öpüşür isem de bir şey hissedeceğimi zannetmiyorum

0|0
    0|0
    • Heycanlanmazmısın

• Yani birsey gelisirse sormak icin 😄

• Hmm tabiki sorabilirsin :)

• sevgilisi olmayan birini niye öperken insan? yoldan geçen birini öper misin ki denk gele üstüne birde birşeyler hissedesin. zero emotion olur benim cevap.

0|0
    0|0
    • Alkollüyken

• Tanimiyosun diyorum zaten ne olabilir ki en fazla ben hoslanmadan bahsediyorum senin kurdugun hayalden degil😄

• sevgili gizli kullanıcı, soruları öyle bir soruyosunuz ki, devlet sırrı açık etmemek için 3-5 kelime yazıp, sonra mana çıkartmamızı bekleyin. neyse yazsanıza şöyle hoşlanma bahsetmişsin vs. her neyse işte. allaha şükür hayal kuracak zamanı geçtik, hayatın gerçeklerine geldik ;) tanımadığın ama hoşlandığın insan kavramından nasıl bir sıfat çıkartırsın o insana bilmem ama, hoşlandığım insansa eğer alkollü alkolsüz karnında kelebek uçurur. he yok küllüm tanıdık değilse şahıs, cinsel arzudan başka birşey değildir o öpücük. sanada ne faydası dokundu bu yorumun orasıda ayrı konu oldu bu saate:) neyse iyi geceler

• Sevgilim le bile opusurken pek birsey hissetmem zaten zevkli olan Öpüşmek değil öpüşme sırasında oksamak tir

0|0
    0|0
  • Herkes herkese bir Iokma şey verebiIir ama boğaz bağışIamak, ancak AIIah’ın işidir.

0|0
    0|0
  • Kız güzelse iyi seyler hissedilir sjsj

0|0
    0|0
  • Çok sarhoşmuşumdur buyuk ihtimal, hissizmişimdir yani :D

0|0
    0|0
    • Neden öyle dedin :D

• Ben diyorum hatirlamam sen diyosun hoslanir misin :D hadi git o cocuga sor acik acik, burada fikir edinmeye calismak sacma olur. Onemli olan onun ne dusundugu

• Hatırladıgını dusunelim ya :D hatırlıyorsan ne dusunursun :D

• Henüz hiç opusmedim

0|0
    0|0
  • Zevk

0|0
    0|0
  • Pozitif hissederiz herhalde

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmayan biriyle öpüşmem dudagımi jiletle alır :p

0|0
    0|0
  • Opusmem

0|0
    0|0
  • öpüşünce sonunu düşünemıyorum... heryerım agrıyor, sonuç yoksa...

0|0
    0|0
  • Sonrasını düşünürdüm :)

0|0
    0|0
  • elektrik çarpmış gibi

0|0
    0|0
  • Öpüştüğümü hissederim :-) içim gıdıklanırsa farklı tabi

0|0
    0|0
    • Optükten sonra birkaç kere daha öpüyorsan icin gıdıklanmıs mıdır😄

• Gormeden bilemeyiz ki

• bir yndan küçük iyidir boşver minicik olsun benim ki gibi olup sevgilisi vazgeçeçeğine küçük olsun

• çok güzel bir his heyecanlı

0|0
    0|0
  • Unutuk

0|0
    0|0
  • Sertleşme ve zevk suyu

0|0
    0|0
  • Ooo :😅 derin duygular

0|0
    0|0
  • Kasik ve onun alt tarafina agri giriyor tek diyecegim. o opusmenin ilerisi lazim yani

0|0
    0|0
  • Sen çok kötü azmissin kızım seni opusmek kesmez gibime geliyor

0|0
    0|0
    • Buna ben karar veririm

• Olabilir buna da ben karar veririm

• İyi onda da sen karar ver tatlım ne diyim

Kızlar Ne Diyor 10

• Hep sevgilim olmayanlarla öpüstüm bende sevgili ile öpüsmeyi merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • İçim almazdı😝

0|0
    0|0
    • Nasıl almaz simdi dogru soyle :D

• Tipi hoşuma gittiyse bile duygusal bişeyler paylaşmadan içimalmazdı

• Ama o an düşündüğün gibi olmuyor duygusal birşey hissetmiyorsun ama heyecan hissediyorsun anlık güzel birşey hissediyorsun düşündüğündeki tikainme olmuyor

• Ağzımı silerim ne hissettiğimi karşıda ki görür

0|0
    0|0
    • Ahahah niyee😄

• Evet bakalım 😄

• Bekliyoruum😌

• Bu soruyu neden sordun diye merak ettim

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmayan biriyle neden opuseyim ki

0|0
    0|0