Cinsiyetinizden memnun musunuz? Lütfen oku şu yazıyı?

Ben hiç memnun değilim her gün nefret ediyorum herşeyden nefret ediyorum kız olmaktan, insanlardan , kızlarin toplumdaki yerinden. Bu yüzden yaşayamıyorum her gün bıkmış bir sekilde ağlıyorum. Bu yüzden aşırı asosyalim. Erkek olsaydım müthiş bir hayatım olurdu. Yaşama isteğim 0 ve bunun cinsiyetimden kaynaklandığını düşünüyorum. Bir cok kez ölmeyi düşündüm ama inançlı ve günahkar biriyim. Kız olmanın hiç bir iyi yanı yok. (Kız olmanın sorunları konusuna hiç girmeyeceğim.) İnsanlardan öyle bir nefret ediyorum ki... Keşke çocukken ölseydim diyorum hep. Gözlerimden yine yaşlar akıyo. Öyle nefret ediyorum. Ben bıktım yaşayamiyorum artik. Derdimi anlatacagim kimse de yok, olsa da anlatamiyorum. Konuşmamaktan derdimi kimseye anlatamaz oldum. Anlatsam da anlayacaklarını sanmıyorum. Hep şu erkek kız ayrımını görüyorum, her gün. Yaşamak istemiyorum, ölemem de. Sadece uyumak istiyorum sonsuza kadar. Böyle olan bir ben mi varım? Kız olup da nasıl bu kadar hayata bağlı oluyosunuz mutlu oluyosunuz? Lütfen cevaplayın.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın olsam kafama sıkardım
    Ne sallak ne aciz bir cinsiyet

0|0
    0|0
    • Öyle yapmayi düşündüm kaç kez inan

• Sandığin kişi değilim, öneri için teşekkürler

• Recalar çok oku çok

En İyi Kız Görüşü

• Ölünce uyuyacağınımı sanıyorsun?
    Orada yeni hayat başlayacak.
    Bak hayatım. hayatta isyan ederek bir yere varılmaz. Allah sabretmemizi istiyor. Sabır ise beklemek değil, aksine savaşmaktır. O ahmaklığı yapan insanlar zaten cezalarını görecekler. Allaha inan ve güven. İsyan etme. Bu dünya için değil Ahiretin içinde çalış.
    Göz yaşı dökmeye değmez değersiz miyiz ki?
    İslam ahlakını özellikle erkeklere öğretsek çok daha iyi olacak.. derine inmeyeceğim. Kısaca Allah yanında ve sana kullarına değer veren bir tanrıdan bahsediyorum. Onun yolundan ayrılma 😊 elbette zorluklar olacak.. Salih amellerimizi Allah için yaparsak zaten göreceğiz karşılığını alacağız. .😊
    Kim bilir belki ahlakı öğrenememiş serseriler Allah katında değeri 0 olacak.. .

0|0
    0|0
    • Ölünce uyumayacağım için ölemem işte. Tek güvendiğim tek sevdiğim şey Allah ama pek de sevap işlemem aksine günahkarım ve.. ilahi adalet ile herkes yaptıklarının hesabını verecek zaten benim sorunum o değil. Her neyse çok haklısın yazı için çok teşekkür ederim

• Tövbe ninde var olduğunu biliyorsun. Aĺlah a emanet ol 😊

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikolojini bozmussun tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
Yükleniyor...