Cinsiyetinizden memnun musunuz? Lütfen oku şu yazıyı?

Ben hiç memnun değilim her gün nefret ediyorum herşeyden nefret ediyorum kız olmaktan, insanlardan , kızlarin toplumdaki yerinden. Bu yüzden yaşayamıyorum her gün bıkmış bir sekilde ağlıyorum. Bu yüzden aşırı asosyalim. Erkek olsaydım müthiş bir hayatım olurdu. Yaşama isteğim 0 ve bunun cinsiyetimden kaynaklandığını düşünüyorum. Bir cok kez ölmeyi düşündüm ama inançlı ve günahkar biriyim. Kız olmanın hiç bir iyi yanı yok. (Kız olmanın sorunları konusuna hiç girmeyeceğim.) İnsanlardan öyle bir nefret ediyorum ki... Keşke çocukken ölseydim diyorum hep. Gözlerimden yine yaşlar akıyo. Öyle nefret ediyorum. Ben bıktım yaşayamiyorum artik. Derdimi anlatacagim kimse de yok, olsa da anlatamiyorum. Konuşmamaktan derdimi kimseye anlatamaz oldum. Anlatsam da anlayacaklarını sanmıyorum. Hep şu erkek kız ayrımını görüyorum, her gün. Yaşamak istemiyorum, ölemem de. Sadece uyumak istiyorum sonsuza kadar. Böyle olan bir ben mi varım? Kız olup da nasıl bu kadar hayata bağlı oluyosunuz mutlu oluyosunuz? Lütfen cevaplayın.

0|0
31

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...