Arkadassiz olmak kötü bir imajmi yaratir?

Ya ben mesela herkesle konusrum
Samimi arakdaslarim eski okullarda kaldi
Kötü biseymi arkadassiz biriyle sevgili olmak misal?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence bir kişinin arkadassizlik durumuna nasıl baktığına bagli... Misal beni dışlıyorlar düşüncelerime saygı göstermiyorlar beni dinlemiyorlar gibi bir düşüncen varsa bu kötü birşey seninle alakalı bir sorun demektir. Eğer ben çok zekiyim kimse beni anlayamaz herkes çıkarları için arkadaş oluyor kimseyle isim olmaz bir tane olsun tam olsun diyenlerden mi

0|0
    0|0
    • Ilk dedigin

• Bak bence senin yapman gereken arakadaş olma çabasına girme hicbir zaman hep kendin ol kendi amaçlarının isteklerinin yolunda git ve bazı konularda bilinclenmek için kitap oku ama kitabı bilinclenmek için oku bir roman hikaye vs vs bunları okuma sana bilgi katicak bir kitap oku bir yol belirle kendin için istek ve arzuların icin bu senin için bir sorun olmasın veya böyle bir çaba içerisine girme aktivite ile ilgilen müzik spor gibi kendine vakit ayir kendini sev o zaman herşey senin istediğin gibi olur canım merak etme

• Eig için saol

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayatinda onemli bir degisiklik oldugunda veya olacaginda direkt telefonu eline alip arayabilecegin biri olmasi kendi adina iyi bir sans..

0|0
    0|0
  • Bence zordur. Tüm ilgisini ve vaktini sevgilisine yöneltecektir bu tatta bir kişi ve kendi adıma konuşuyorum beni boğar. Sıkılırım ben, düzeltilmezse ayrılığa kadar yolu var o sıkıntının.

0|0
    0|0
  • Yoo, aslında altın sınıfına girmiş olursun çoğu kişi için.. Kişiye özel olursun, az ama öz bir çevre yapmak isteyen kaliteli insanların ilgi ve etki alanlarına girersin... Sadece kendini popüler sanan ezikler gruplarına fazla yanaşma, biraz bekle...

0|1
    0|0
  • İlgi budalası olur büyük ihtimal o yüzden kötü

0|0
    0|0
  • Kötü değil bence

0|0
    0|0
  • yerine göre avantajları bile vardır

0|0
    0|0
  • NEDEN KÖTÜ OLSUN Kİ