Yardım edin çok kötüyüm? Yardım edin?

6 yaşımdaydım... Çok hayal meyal hatırlıyorum her şeyi. En yakın arkadaşım beni kandırmıştı. Bir yere götürdüler beni ve kötü şeyler hatırlıyorum ismini bile bilmediğim bir şey olmuştu sanırım cocuk pantolonumu çıkartıp bana birşeyler yaptı. Daha bana ne olduğunu anlamayacak kadar masumdum. Sizce o şey bozulmuş mudur. Bunu yapan kişi de ben 6 yaşımdayken 4. sınıfa gidiyordu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yep bozulmuşmuştur yaptıysa... Psikoloğa git konuş olanlar senin suçun değil bunu unutma

0|0
    0|0
    • peki ben bunu ilerde nasıl söyleyeceğim eşime ya bana inanmazsa? ya sorun yaşarsam daha 18 yaşındayım.

• öyle mi dersin bana güvenir mi, ya ailesine söylerse bunu...

• Benim güven sorunlarım var ama inanırdım sevgilim söylese bunu. Ayrıca ailesinin karışma hakkı yok onlarla evlenmiyorsun zaten söylememesi lazım zaten hassas birşey bu

En İyi Kız Görüşü

• 6 yaşında bu olmuştu peki ailen haberi olmadımı bundan?

0|0
    0|0
    • anneme söylemiştim ama diyorum ya bana ne olduğunu bile anlamamıştım. Annemde o kadar ileri gitmediklerini zannediyor. Babama söyleme diye tembihlemiştim onu. Oda söylemedi. Gözlerini kapat dediler. Unutmuştum bu mevzuyu şu an 18 yaşımdayım. Aklıma geldi. Çok moralim bozuldu. İleride ne yapacağım ben eşim beni istemezse diye çok korkuyorum.

• Umarım dediğin gibi olur... Birazda olsa içime su serpildi. Umarım eş adayımı iyi seçerim ve benim ağzımdan çıkacak olana inandırabilirim onu...

• Rabbim sana Allah korkusu olan birini nasip etsin öyleleri günaha girmekten korkar ve kalbine göre birini bulursun inşallah canım ☺️ iyigeceler

Erkekler Ne Diyor 3

• 10 yasina kadar kizlik olusmuyor merak etme

0|0
    0|0
  • içine girdiyse bozulmuştur yoksa saglam bunu hatırlıyormusun

0|0
    0|0
  • Sanmam zarına bir şey olsun rahat ol ama illa aklında soru işaretiyse git jinekoloğa baktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...