Herkes neden böyle söylüyor?

Merhabalar. Öncelikle sorumu önemseyip okuduğunuz için teşekkürler. Herkes benim çok fazla umursamaz olduğumu söylüyor. Fakat ben herşeyi çok fazla düşünmekten başımın çatlayacak gibi ağrımasını ağrıdan uyuyamadığımı bilirim. Kendi annem bile bunu söylüyor. Kimseye anlatmamam umursamaz olduğum anlamına filan mı geliyor?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki olduğun anlamına geliyo. Milletin söylediğinide umursama :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyleyim. Her şeyi içime atıyorum diye aşırı duygusal olmama rağmen kalpsiz damgası yiyorum. Buna son vermek istiyorsan sümüklü kızlar gibi duygularını belli etmek ve sonunda da kaçınılmaz ağlamak zorundasın. Ben içime atmayı tercih ediyorum.

1|0
    0|0
    • Ben hayatımda doğru düzgün insanların yanında ağladığımı bilmem. Beni dövseler yine ağlamıyorum ama odama ders çalışmaya girdiğim zaman azıcık aklıma geldiği zaman hüngür hüngür ağlayasım geliyor artık. Ve bana da kalpsiz damgası vuruluyor. Yapım bu ve herkese de ben aslında sizi önemsiyorum demekte garibimr gidiyor açıkçası. Seninle de çok ortak yönümüz varmış :))

• Öyle ya. Boşver ağla tek başına.

Erkekler Ne Diyor 6

• bende de aynı sorun vardı.
    sevdiklerim için en ufak ayrıntıları bile düşünür ama bunu yanlış anlayacakları için dile getiremezdim. ama atlattım zamanla oturuyor herşey

1|0
    0|0
  • aynını bana da diyolar bende senin gibi bir insanım ama nedense aynı laflara maaruz kalıyorum hala durumu çözemedimm

1|0
    0|0
  • hayır çözümü bir başkasında olmadığına inandığın için

1|0
    0|0
  • İnsanlar acını dışta yaşa istiyor ama boşver içinde yaşa hiç kimsenin yardımı dokunmuyor

1|0
    0|0
  • Fazla takılma baş ağrında bir duble rakıya bakar 😀

0|0
    0|0
  • aynı benimde öğle işte dertlerimi içime atarım dısarıdna bakan birisi hiç bişeyi umursamayan birisi olarak görüyor herkes bunu söylüyor bana

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önyargıdır bu arkadaşım, bende öyleyim kimsenin düşünmediği en ince ayrıntıyı düşunürüm ama sonra karsimdaki benim umursamaz hatta vurdumduymaz olduğumu düşünüyor. Hayat bu milletin ağzı torba mi ki büzesin

1|0
    0|0
  • umursamaz olmak daha iyi degil mi sencede

1|0
    0|0
  • aynı ben

1|0
    0|0
Yükleniyor...