Su ana kadar onun için yaptıgınız en buyuk fedakarlık?

sevgiliniz için nelerden vazgectiniz en cok fedakarlık kim yapms benden eig ben mesala tum erkek sosyal arkadaslarımı sildim teseddure girdim hayalim olan polislikten vazgecdim ya siz?

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kendime ait kurallarımı yıktım yapmam dediğim herşeyi yaptım. İlişkiye karlı gelen herkesi görmezden gelip devam ettim. Hata olduğunu bildiğim halde tekrar tekrar yaptım. Kendimden ödün verdim hemde çok..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevgilim sevdiğim kız beni terkedip eski sevgilisine gitmişti. Bu olaydan 2 ay sonra beni aradı telefonda ağladı, yanına gelmemi istedi , hasta yatağımda kolumdaki serumu çıkartıp sivas soğuğunda yanına gitmiştim. Sonradan öğrendim ki beni sevgilisiyle karşı karşıya getirmeye çalışmış.

1|0
    0|0
  • yıllar evvel maçın son 5 dakikasını izlememiştim erken geldi diye ama 3 0 filandı maç tabi

1|0
    0|0
    • tekrarını ızlersn bse olmaz

• maç heycanı kadar heycan veremeyen sevgili için niye maçtan vazgeçeyim ki 0-0 olsa çıkmazdım maç keyfimden daha kıymetli değillerdi kendileri :D

• Hiç bir şey. Sevdiğim için fedakarlık yapamam ben. Ben sevdim mi severim, seveni de daima severim. Ama asla fedakarlık yapamam. Ondan bundan sevdiğim yiyecekten be bilim hobim den asla vazgeçmem.

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok benim :'(

0|0
    0|0
  • Hiçbir insan 4 4 lük değildir oda bende değildi birbirimizi cok seviyoruz ve bu yüzden hoşumuza gitmeyen huylarimizi söyledik birbirimize ve caba gösterdik Düzelmek için ve basardikta yillardir alıştığımız alışkanliklardan vazgectik biraktik fedakarlik budur

0|0
    0|0
  • Ben onun için 4 senelik lise hayalimden ve üniversite hayalimden vazgeçip çalışmaya başladım. güya evlenecektik ve benim bir an önce düzenli işim olması lazımdı. ortaokuldan sonra çalışmaya başladım ve keşke yapmasaydım dedim

0|0
    0|0
  • Onun için ondan vazgeçersin bazen

1|0
    0|0
  • Ondan Vazgeçtim.. Gerçi sevmiyordu ayrı bir konu ama..

0|0
    0|0
  • En büyük fedarkarlığım son kalan 1 dal sigaramı vermiştim hayla aklım
    onda nasıl veririm uleeen :D :D

(Not : Bu saatlerde ciddileşemiyorum ahahha :D )

0|0
    0|0
  • Yaptığım fedakarlıkları burda anlatacak kadar alçalmadım dostum.

0|0
    0|0
  • Ben normal iliskilerde zaman zaman sosyal medya hesaplarımdan vs kızları takibi bıraktım fakat son sevgilim ilk ve son askim icin böbregimin tekini bagislamistim bu konuda ciddiyim suanda tek böbrekle yasiyorum ve o bir baskasiyla

0|0
    0|0
    • ohaa yokkk ınanamammm

• İster inan ister inanma :)

• Affettim

0|0
    0|0
  • Sen hayatını batırmışsın

0|0
    0|0
    • hıcde bıle onun gulusu yeter

• Umarım evlilikle noktalanırda seni mutlu ederde pişman olmazsın ama böyle baskıcı biri mutlu edermi orasını bilemem

• ah cok baskıcı ama uzerımede tıtrıyor deger bılıyo mesala usuyorm yurtta demsdmm elekrk battanıye almsdı karanlıktan korkuyom demıstı muzıklı yıldızlı gece lambası almsdı degerımı bılmese sevdırmese parmagımı oynatmam

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayatim

0|0
    0|0
  • onun için tiyatroyu bırakmayi, yaşadığım yeri bırakmayi, okuduğum üniversiteyi birakip onun yaşadığı yere gitmeyi, onun beni kapatmak istediği kutuya kapanmayai, ailemle kavgalı olduğu halde evlenmeyi kabul ettim... ama adam korkup kaçtı

0|0
    0|0
  • Ondan vazgeçtim

0|0
    0|0
  • Teseddur mu benden de istendi ama hayırlı ne olcak bide spiker olmak istiyodum ama vazgeçicem sanirim

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok

0|0
    0|0
  • Babamdan vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • sevgilim icin degilde eski dostlarim icin cok fedakarlik yaptim

0|0
    0|0
    • mesala

• egoistsin dediler diye egomdan vazgecip kendimi kuculttum, kendime koydugum kurallari sildim falan. pismanlik

• Hiçbişey yapmadım

0|0
    0|0
  • Hic fedakarlik yapmadim sanirim

0|0
    0|0
  • hayatımdaki tüm arkadaşlarımı bitirdim herşeye iki kişi olarak karar vermeye başladım 3 yılımı verdim ve giyinişimden attığım adıma kadar ortak kararlar aldık şimdi ise en büyük fedakarlığı yapıyorum herşeyi geride bırakıp onaylanmayan bir ilişkiye imza atıcam ☺️❤️

0|0
    0|0
  • Ruhumu ona teslim ettim. sı*tım ama bildiğin iyi bok etmişim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...