Kapat

Neden ben böyleyim ya psikolojik çöktüm yardım lütfen?

ben neden böyleyim ya psikolojim cidden çok bozuk bıktım artık 23 yıldır olmadığım biri gibi davranmaya gözükmeye artık çok yoruldum neden bu kadar farklıyım sebebini çözemedim yaradılış mı acaba ya ben bir erkek olmama rağmen bir erkek nasıl düşünür nasıl hisseder bilmiyorum neden bir kız kadar kibarım nazik bir yapım var düşüncelerim neden böyle erkek olarak dünyaya gelmişim bedenim erkek fark yok yani sakallarım dış görünüşüm hatta organımda ama neden kendimi bir erkek gibi görmüyorum tuhaf bir şey arkadaşlarımla konuşşurken aklıma takılan şu ki neden ben onlar gibi düşünemiyor hissedemiyor fikir yürütemiyorum farklı olan nedir çözemedim kız gibi düşüncelerim davranışlarım tepkilerim neden böyle farklıyım isyan edip günaha girmek istemiyorum ama artık cidden erkek rolü oynamaktan bıktım yoruldum delirmenin bir ön safhasındayım envayi çeşit depresyon ilaçlarının hiç birisi fayda etmiyor ne yapsam düzelemiyorum ne olurdu bende normal insanlar gibi olsam neden yani ben neden herkes olması gerektiği gibiyken ben farklıyım :/ Allah için moral verin çıkar yol gösterin eğer müslüman olmasam canıma kıyacağım ama ebediyeten cehennemde yanmayı göze alamıyorum fakat yaşamaktanda bıktım artık yeter yaa cidden yeter yani sorun nedir acaba çok ciddiyim? ya en basiti küfür edemiyorum ne ağzıma yakışıyor nede delimden cıkıyor hicap duyuyorum maç izlemek işkence geliyor ne yapacağım bilmiyorum neden böyleyim Allah aşkına bana moral verin çözüm önerim çok ihtiyacım var

Güncellemeler:
güncellllllllllllllllllllllll
güncellllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• böyleysen nolmuş kendine bak elin ayağın tutuyor ne var yani kız şeylerinden hoşlanıyorsan affedersin ama biz kızlarnda erkek gibi olmayı sevenleri var kısacası olmak istedn ol seni sevenler öyle kabul eder zaten önemli olan bu değilmi seni sevenlerin kabul etmesi elin ne dedi önemlimi seni tanıyan tanır takma bunları olmak istedin gibi ol...

0|1
    0|0
    • haklısın ama işte korkularım ve en büyüğüde ailem beni anlamazsa diye korkuyorum ve savaşacak takatim kalmadı :/

• hayat savaşlarla dolu pes edersen ezilirsin her daim!

• aynen çok haklısın yaaa

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Harbiden çökmüş.

0|1
    0|0
    • evet artık yeter diye avaz avaz bağırasım var biliyorum suç bende değil ama yine kendimi suçluyorum :/ offfffffffffff

• Peki hiç karşı cins olmak istedin mi?

0|0
    0|0
    • dedim ya 23 yıldır bu durum böyle elbette ama cesaretim yok toplum yüzünden fakat artık iyice soğudum bedenimide kabul edemiyorum kendimide saklayamıyorum artık kafayıda yemek üzereyim açıkçası

• Iyi bir uzmana başvur ne olacak 200 300 lira gider burada biz sana yardımcı olamayiz. Psikolog biri çocuk çağına kadar iner sebebi bulur. Rahatlarsın kendi içinde tutma

• gittim zaten ama iştesi var :/

• Bu dogustan gelen hormonal ya da psikolojik birseydir. Tedavi edilebilir. Bir psikologa gitmeni oneririm onlar seni yonlendiricektir.

0|1
    0|0
  • erkeklikten kastettiğin küfürlü konuşmak ve atarlı, şiddete meyilli olmak mı? eğer sorunun buysa çözülemeyecek şey değil aşkım, muhtemelen duygu yoksunu ebevyn tarafından ve duygularının, düşüncelerinin, fikirlerinin önemsenmediği bir ortamda yetiştin. Az buçuk cesaretle başaramayacağın hiçbir şey yok.

0|1
    0|0
  • Maç izleyip küfür etmek demek erkek olmak değil ki cinsel olarak kızları arzulamıyo musun?

0|0
    0|0
    • oda hayır maalesef :/ erkeklere ait sadece dış görünüşüm o kadar

• Offf çok zor bir yaşam seni bekliyor ailen vs Türkiyede de ne yazıkki çok kabul edilebilir bir durum olmadı bu

• malesef evet keşke eş cinsel olsaydım onlar daha çok kabul görülüyor bu yüzden tek duam bir an önce ecelin beni bulması ama oda olmuyor öldürmeyen Allah öldürmüyor nedense evet transseksüellik kabul görmüyor fakat eş cinsellik daha hoş karşılanıyor ve bu durumdan kurtulamıyorum da ne yapsam

Erkekler Ne Diyor 2

• üşendim yarısına kadar okudum sorunun kişilik bozukluğu çözümün ise arkadaş çevrenin genişlemesi

0|1
    0|0
  • cinsel yönelimin nedir? erkeklerden mi hoşlanıyorsun kızlardan mı? ergenliğe nasıl girdin? kendini kız olarak mı hissediyorsun yoksa sadece kız gibi mi düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • kız gibi hissediyor görüyorum düşünüyorum erkeklerden hoşlanıyorum

• belkide :)

• rahat ol doktora git sen :)

Yükleniyor...