Neden ben böyleyim ya psikolojik çöktüm yardım lütfen?

ben neden böyleyim ya psikolojim cidden çok bozuk bıktım artık 23 yıldır olmadığım biri gibi davranmaya gözükmeye artık çok yoruldum neden bu kadar farklıyım sebebini çözemedim yaradılış mı acaba ya ben bir erkek olmama rağmen bir erkek nasıl düşünür nasıl hisseder bilmiyorum neden bir kız kadar kibarım nazik bir yapım var düşüncelerim neden böyle erkek olarak dünyaya gelmişim bedenim erkek fark yok yani sakallarım dış görünüşüm hatta organımda ama neden kendimi bir erkek gibi görmüyorum tuhaf bir şey arkadaşlarımla konuşşurken aklıma takılan şu ki neden ben onlar gibi düşünemiyor hissedemiyor fikir yürütemiyorum farklı olan nedir çözemedim kız gibi düşüncelerim davranışlarım tepkilerim neden böyle farklıyım isyan edip günaha girmek istemiyorum ama artık cidden erkek rolü oynamaktan bıktım yoruldum delirmenin bir ön safhasındayım envayi çeşit depresyon ilaçlarının hiç birisi fayda etmiyor ne yapsam düzelemiyorum ne olurdu bende normal insanlar gibi olsam neden yani ben neden herkes olması gerektiği gibiyken ben farklıyım :/ Allah için moral verin çıkar yol gösterin eğer müslüman olmasam canıma kıyacağım ama ebediyeten cehennemde yanmayı göze alamıyorum fakat yaşamaktanda bıktım artık yeter yaa cidden yeter yani sorun nedir acaba çok ciddiyim? ya en basiti küfür edemiyorum ne ağzıma yakışıyor nede delimden cıkıyor hicap duyuyorum maç izlemek işkence geliyor ne yapacağım bilmiyorum neden böyleyim Allah aşkına bana moral verin çözüm önerim çok ihtiyacım var

Güncellemeler:
güncellllllllllllllllllllllll
güncellllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0|0
62

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...