Bir ortama girdiğinde rahat olmak?

Çok aşırı yakın oldugum kişiler dışında bir ortama girdiğimde salaklaşıyorum. Bu çok fazla oluyor cidden. Tek kelime etmiyorum. Konuşmak iatiyorum ama yok diyecek tek kelime bulamıyorum. Şöyle doğal iatediğini yapan ne biliyim samimi biri olmak istiyorum ama yok olmuyor. Biraz öneri verebilirmisiniiizz

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Askerlik yap heryere girersin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesle samimi olunmaz bırak burnu havada sansınlar

0|0
    0|0
    • Yok sen çok yanlış anladın ya :)
      Ben samimi olmak istediklerimlede samimi olamıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• ilk önce selam ver sohbeti dinle konular hakkında bilgilerin varsa konuş... ya da ortamda konu yoksa ortamdaki kişilerin yaşına göre bir konu aç

0|0
    0|0
  • Çevrenin art niyetli ya da güvenilmez ya da boş kimseler olduklarını düsünme? Önce sebep bulmak gerekki mesele çözüme ulaşsın ustunu ortmek yerine.

0|0
    0|0
  • Cok sık görüşmediğim arkadaslarda bende oyleyimdir ama samimi olduklarimda tam tersiyim sen yine oldugun gibi ol ;)

0|0
    0|0
  • sana has bir durum değil herkes yaşıyor bu durumu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin yapın bu neden değişmek istiyorsun bence kendinle barismalisin. Bende boyle biriyim ve boylr olmaktan mutluyum. Az konuşmak çok samimi olmamak beni daha güçlü yapiyor

0|0
    0|0
    • Ayrıca bu sekildeyken yanina gelen insanlar daha sağlam oluyor. Çünkü herkes seni kendi disinda kimseyi önemsemeyen birisi olarak düşünüyor. Tabuları yıkıp sana yaklasan insanlardan daha güzel dost olabilir

• Nası bir güç bu güç

• Bir derdim olduğunda kendi içimde cozuyorum insanlara boyle kendimi acamamak belki de açmamak bana daha çok çözümler bulmaya itiyor. Bence yalnizliga alışmak güçtür etrafındaki insanların her zaman olacağını bilemezsin

• bende oyleyim ama bir cozum bulamadim idare ediyom boyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...