Bıktım bu İstanbul'dan. Yoruyor beni. Bir insan doğduğu büyüdüğü şehirden nasıl kopup gider?

Nefret ediyorum artık, kalabalığından, pisliğinden, stresinden, trafiğinden, pahalılığından herşeyinden.

Hergün işe gidip gelirken saatlerce trafik çekmek, zaman kaybetmek, eve gel saatlerce park yeri ara.

Gitmek istiyorum buradan. Yok mu bunu başarabilen?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bu söylediğini yıllardır çevreme söylüyorum. Keşmekeşliği insan çeşitliliği kalabalığı kirli havasına sebep sürekli karbonmonoksit solumamız kazası belası bunca kalabalıkta ki yalnızlığı derken insan beziyor.. Yaşanılacak şehir değil. İlk fırsatta ya Antalya ya İzmir e yerleşme niyetindeyim ama gönlüm Antalyadan yana. İnşaAllah olacak.. yalnız değilsin bro

0|1
    0|0
    • Benim meslekten dolayı iş olanakları genelde marmara bölgesinde olduğu için o kadar uzakları hayal bile edemiyorum. Keşke öyle bir olanağım olsa da ege veya akdenizde sahil kasabası gibi bir yerde yaşayabilsem.

• O sinir felaket zaten. Artık küfürsüz cümle kuramıyorum ya.

• Şahsen küfür etmem edeni de sevmem. Aman dostum sen de etme boşver. hem günah hem işin gücün beri bereketi kalmıyor. La havle vela guvvete illabillahil aliyyülazim de nas felag surelerini oku bir dolaş rahatlarsın hep yaparım hiç şaşmaz :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Dogdugum buyudugum sehir İstanbul her evden cikisimda nefret ediyorum bu kadar pislik insani nasil bir araya toplamislar diye dusunuyorum hergun fakulteye gidip gelirken en az dort saat harciyorum ve dahada nefret ediyorum eve donunce bugunde olmedim hadi yine iyiyim diyorum tabi gerilmiyor degilim ama bazen okuldan donerken vapura biniyorum ve cok guzel be valla cok guzel

0|1
    0|0
  • bende yasadigim yeri sevmiyorum napim hayat

0|1
    0|0
  • Git o zaman kimse zorla tutmuyo. Gitmek isteyen gitsin ki İstanbul rahatlasın

0|1
    0|0
    • Zorla tutuyorlar maalesef. Ailemin zoruyla yaşıyorum burada.

• @Dani87 adamcağız sıkıntısını dile getirmiş sen neden ona atarlanıyorsun?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...