Neden uyumuyorsunuz? Anlatın derdinizi?

Benim dertleşmeye çok ihtiyacım var.. sorunlarım var ama çözmem için zamana ihtiyaç var.. zaman geçtikçe sorunlarda artıyor ne yapacağım bilmiyorum... kafamda var planlar bakalım...

siz nasılsınız? ne var ne yok sizde?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sözlümle tartıştım, bana uykum geldi sabah işe gidicem vaktim yok deyip ben bir kaç dakika daha süre istedim diye bana kızıp görüntülü görüşmeyi suratıma kapadı (kendisi bir süreliğine yurt dışında) sonra geceyi böyle kötü bitirmek istemediğim için whatsappten aradığımda 20 dakikalık bir belgesel izleyip öyle yatacağını söyledi yani bana görüntülü görüşmede yalan söyledi ve bağırdı 20 dakikalık bir video için. Yine suçlu ben oldum. Her şeyine yardım ediyorum, yüksek lisans tezinin araştırmalarını ben yapıyorum derslerini ben yapıyorum yardımcı oluyorum adam bana yalan söylüyor uykum geldi diye bir bakıyorum ki video izleyecekmiş face e girecekmiş. Değerimi anlaması için ona karşı nasıl davranmalıyım, ben ona ufacık bir yalan söyleseydim demediği laf etmediği hakaret kalmazdı. :((

0|0
    0|0
    • dostum seni üzmek istemediğim için kısa keseceğim. o sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle devranacaksın. sonu ne olursa olsun hazırlıklı ol. hayat acımasız..

• sen başında hata yapmışsın abi manyak mısın aileni karşına almak nedir lan? bak herşeyine tamam ama sırf bu yüzden kızıyorum sana. hemen şimdi terk et onu. yoksa o sana yapacak bunu emin ol.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• uyumuyorum diye derdimmi var yani?
    garip:d

0|0
    0|0
  • Derdim çok tek dermanım zaman. Senin kafandaki planlar ne

0|0
    0|0
    • benim planlar para üzerine ya.. borçlar bir bitse.. 20 seneye emekli olurum gibi bakalım... senin sıkıntı ne? paylaşmak ister misin

• Burda yok neyse bir zaman sonra ayrılacağım buradan bu yüzden gerek de yok fazla

• iyi bakalım başarılar

• Atesim var

0|0
    0|0
  • Ben iyi hissetmiyorum. Yaşamaktan tat almıyorrum.

0|0
    0|0
  • derdim yok uykum yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...