Yasadıgınız ilginc asker anılarınızdan bırını anlatırmısınız beyler?

tavsıye uzerıne bunu da sorayım. asker anılarını dınlemeyı cok seven bırısıyım. buyrunuz.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nöbetten indik ısrahat saatiydi. TV odasina giddik 50 kişi felan var elçin filminin izliyoz taktik DVD yi. herkes odaklanmış filme bir p. üst geldi beyaz çarşafla. sandalyede yatanlar felan hepsi yere düştü çıglik cigliga :)))) anne diye bagiranmi dersin söven mi dersin :))))) ben israhat bitti nobete zor ciktim gece birde varya dağin başında off ulen beee :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben askerlik yapmadım askere gitmedim ama giden bir arkadaşımın askerlik anısını anlatmak istiyorum kendisi biraz saftır doğruyu yanlışı pek bilmez herneyse bu askerlik yaptığı birlikte sürekli salma hayekten bahsediyormuş bize bahsettiği gibi birde konuşurken lama gibi tükürürdü komutanın yüzüne de tükürdü mü çok merak ediyorum :) neyse içtima esnasında silah eğitiminde atış yaparken pek başarılı olamıyormuş komutan sinirlenmiş aptal herif bir türlü hedefi vuramıyorsun salma hayek bile senden daha iyi nişan alır demiş 😂
    Daha sonrasında başka bir arkadaş bunu birliğinde ziyarete gitmiş işte arkadaşa aynen böyle demiş gel seninle karargahın önünde fotoğraf çekinelim demiş hatta yarbaydan rica etmiş fotoğrafını çekmesi için 😂 sonra gel sana bataryaların cephanelerin gizli olduğu yerleri göstereyim sonra da gider subay gazinosun da yemek yeriz demiş bunları dinlerken krize girmiştim çenem ayrılmıştı gülmekten birde kendi ses tonu ile dinlerseniz gülmekten alta doldurmak garanti 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Acemi dönemi gece yattım 20:30 da aklımda 5 e kadar uyuyup iyice uykumu alma düşüncesi var ama uykuda tutmadı biraz geç daldım 10 gibi ama koğuş kalkk diye bölük çavuşlarının bağırmasıyla uyandık ikitane mall asker firar etmişler ederkende bunları görmüşler ama hangi bölükten oldukları belli değil sayım yapcaklarmış gece gece bizi dışarı çıkardılar tabi çıkarkende uykusundan uyanan herkes başladı küfretmeye hayatımda bu kadar küfrü aynı anda duymamıştım hem hıyarlara hem komutanlara saydırıyorlarda tabi bende saydıranlardan birisiydim :)

1|0
    0|0
    • haha bırde askerde hosgeldın sakaları yaparlarmıs var mı oyle bırsey? kardesım o yuzden baya temkınlı gıtmıstı :)

• Bigün kobrayla havadayım , komutan dedi diğer kobraya atlarken sarjor değiştir acemilere öğret demişti. E emir demiri keser hemen hazirladim kendimi ve atladim diğer kobraya. Tam havadayken sarjor elimden kaydi ve assa düştü. O sıra bende sarjorun peşinden daldım aşağıya , ondan sonra yakalayıp silaha taktım hemen . Tabi o sıra ipi sarkittilar ve hızlıca havada ipi yakalayıp tutundum. Ondan sonra komutan beni dövdü niye sarjoru düşürüyosun kaç para o haberin var mı diye..

2|1
    0|0
    • kardesımde anlatırdı benzer seyler

• Ben salladigima göre ve onunkiside benimkine benziyosa %milyar palavra 😁😁😁

• hayır aynısı degıl zaten ama benzer. askerde sılahı muhafaza etmen lazım devlet malı

• Daha gıtmedım kanks

1|0
    0|0
  • Birgün yine komutan bana seslendi gel toro diye , hayırdır evlat dedim her işin çıktığında sesleniyorsun? Aklını aldım gittim.

1|0
    0|0
  • Hangi birini anlatayım ki

1|0
    0|0
  • üşengecim ben anlatamam

1|0
    0|0
  • Daha askere gitmedim 2 yıl kaldı ama 3 yıl sonra gel anlatıyım

1|0
    0|0
  • oo sen seviyorsan bana yaz bende bol anılar :D

1|0
    0|0
    • cok severım babama soruyorum hep adam garip garip bakıyor :)

• :D ya 1 xper olmasam yazardım ben zaten askerim de neler neler var bende burdan anlatamam işte grçek olduğu için sıkıntı olmasın :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...