YARIN MİSAFİRLER GELİYOR?

Arkadaşlar yarın babamın arkadaşları geliyor ailece. 10-15 kişi civarı olucak. Benim yaşıtım 3 kişi var ve onları tanımıyorum hiç konuşmuşluğumuz yok. Ki zaten çabuk kaynaşan biri değilim soğuk kanlıyımdır. Onların 3ü birbirini tanıyor rahat kendi aralarında konuşup dururlar. babamlar falan hep 4ünüz takılın gibi şeyler söyler bende hiç konuşamam utanırım falan. Ne yapabilirim? Yarın evde olmak istemiyorum? Telefonumla uğraşsam garantide. Pc'ye hiç geçemem?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence onlarla ilgilen. Misafir gelecekler ayıp olur. Hemde yeni bir çevre edinmiş olursun.
    Kaç kaç nereye kadar? Nasıl kaynaşmayı öğreneceksin başka türlü. Yazılım falan mı yükleteceksin kendine:)

İnsanlar birbirine her zaman lazım. Düğünde cenazede eş dostla olur

1|0
    0|0
    • Utangaçlık var biraz :/

• Bunu bir şekilde aşman lazım. İleride utangaçlığın yüzünden sorunlar yaşayıp fırsatlar kaçırabilirsin.
      Bunun içinde bire bir yüzyüze görüşmeler yapmalı telefon ve internetten biraz uzak durmalısın.

• haydaaaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ölmüşsün ağlayanın yok o halde :D soğuğum nedir ya bu türkiyede insan sayısı çok diye sanırım kimse arkaadaşlık peşinde değil olanlarda yanlış yorumlanıyor.. arkadaş olmak iyidir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...