Kanser, AIDS ve benzeri hastalıkların tedavisi olduğu halde gizleniyor mu?

Komplo teorisytenlerinin sürekli söylediği bir şeydir neymiş efendim bu virüsler laboratuvar ortamına üretildi ve ilacı da hazır ama işte dünya nufusu azalsın diye gizleniyor. Akıl var mantık var hadi onlar gizliyor diyelim. Peki şu 7 milyarlık dünya da bu ilacı bulabilecek başka kimse yok mu? Ya da şöyle diyelim böyle bir ilacı bulan kişinin ne kadar zengin olableceğini düşünün. Böyle bir zenginliği neden istemesinler?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar ucuz komplo teorileri biraz. Kanser ve aids doğada da birçok canlıda var. İnsanlarda da belki binlerce yıldır var. Ama ölüm nedeninin kanser olduğu bilinmiyordu mesela. Bırak kanseri basit enfeksiyonlardan bile ölüyordu insanlar. Dediğin kısım doğru zaten. Tedavisi bulunmuş olsa adam bir an önce bundan para kazanmaya bakar. Bunu demek şey demek gibi. Aslında iPhone'u 80'lerde yaptı Apple ama piyasaya çıkartmadı. Dünya nüfusunu azaltmak istese bunun yayılmasını ve insanların ölmesini beklemek de akıllıca değil. Çok daha basit ve ucuz yöntemlerle bunu yapabilir. Dediğim gibi saçmalık onlar. Zaten tek bir tedavisi de yok. Birçok laboratuvar farklı yaklaşımlar yaparak farklı türde etki eden ilaçlar keşfetmenin peşinde. Aids için bildiğim kadarıyla 4 tür vardı. Bizim insanımız dünyayı ve evreni çözdüğü için komplo teorilerine çok hakimdir 😁😁

0|1
    0|0
    • Aynen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunca böyle oluyor işte. Benim kızdığım nokta şu hadi bizim millet cahil ama isminin önünde doç dr, prof ünvanları olan bazı zevatlar televizyonlara çıkıp gece gündüz böyle saçmalıklarla milletin kafasını bulandırıyor. Koca koca tvler neden bu angutları çıkardım anırta anırta böyle şeyler söylettiryorlar anlamıyorum.

• Onlar da kendi reklamı için yapıyor ki. Çıkıp ne söylediği de önemli değil aslında. Konuşsun yeter. Hastalarının gözünde televizyona çıkan adam o. Hastalığı geçtim, beslenme konusunda kendileriyle bile o kadar çelişiyorlar ki. Keşke araştırıp sorgulayan bizler değil de onlar olsa, herkes kendi işini hakkıyla yapsa..

Kızlar Ne Diyor 4

• Devletlerde ihanet edeni , satılanı her ülkede var. Dünya da iktidar hırsı olan o kadar çok kişi var ki bulsa da söylemezler. sonun da o amerikan filmilerine dönmekten korkuyorum.

0|0
    0|0
    • neden söylemesin zengin olmak istemez mi adam. Çıksın televizyonda anlatsın

• yaman komplo teorisyeniymişsin kardeş :)

• olanlar bunlar. :D

• Amerika gibi devletler zaten onlara gizlemeleri için yeterli parayı veriyorlardır diye düşünüyorum, tabi eğer öyle birşey varsa. Bana pek mantıklı gelmiyor.

0|0
    0|0
    • Ama oladabilir. Yanı ABD ve diğer ülkelerden beklenebilir, yapmadıkları şey değil, yaptıkları daha berbat seyler de var.

• Küba bulsa söylerdi.
    Amerika bulmuştur ama çıkarı vardır da soylemiyodur

0|0
    0|0
    • tamam bende diyorum ki hadi amerika bunu ürettirmiyor rusya kore başka ülkeler neden ürettir miyor mesela çin neden ben kanser tedavisini buldum diye ortaya çıkmıyor. Neticede bu çok büyük bir zenginlik kaynağı.

• ben sana başka bir şey diyorum. senin elinde misal kanser ilacı ve formülü var. bunu satıp dünyanın sayılı zenginlerinden olmak istemezmisin?

• Bulan ülkelerin bence bu kaynağa ihtiyacı yok bence

• Abi adamlar neler buluyor her gün akil var mantik var bir tedavi mi bulamayacaklar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Halka açıklanan teknoloji ile erişilen teknoloji arasında dağlar kadar fark var.
    Hastalık tedavi teknolojisi büyük devletlerin önemli isimleri, milyarder şirket sahipleri, dünyayı yöneten önemli kesimler için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...