Yağmur yağıyor çıkıp dışarı koşmak istiyorum hiç durmaksızın millet bu deli mi der mi?

Küçüklüğümden beri yağmuru çok seviyorum. Yağmurda koşmak müzik dinlemek şarkı söylemek çok hoşuma gidiyor ne yapsam çıksammı acaba :)

Güncellemeler:
...
;;;;;;;;;;;;;;;;;

1|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Neden insanları umursuyorsun

0|1
    0|0
    • Aslında umurumda değiller ama bizim milletimizde cehalet aktığı için salak salak bakışları rahatsız ediyor.

• Aslında her yerde farklı olan benzer tepkileri alır. Bize özgü bir şey değil. Eğer umurunda olmasalardı bakışları da rahatsız etmezdi (:

• Farkı olanlar benzer tepkileri alır demişsiniz herkes koyun sürüsünden olmak zorunda değil. Herkes koyun sürüsü gibi biri bişey yapınca hepsi aynı yoldan gittiği için koyunlar. aynı bizim millet farklı bişey görünce yadırganıyor. Neyse yardırgayanın gözü çıksın :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Git çık dolaş şarkı dinle söyle koş ne istersen yap. Derlerse de desinler. 😄

1|1
    0|0
  • yagmurlu havaları cok severım. bosver mılletı sen. keyfin kacmasın.

0|1
    0|0
  • Kimin ne dediğini umursama içinden geleni yap 😃

0|1
    0|0
  • az önce yaptım aha doncukum bile ıslanmış

0|1
    0|0
    • Docukum ha sesli güldüm gel bir tur daha yapalım :) :)

• öldürcek bugün bu beni😂😂😂😂😂😂 kokoreç ısmarlarsan varım😂😂😂😂😂😂

• Kokoreç mi çok seviyorum ya bizim burda sahilde yapıyorlar baya güzel neden olmasın :)

• Demez herkesın kendıne gore bı derdı var kımse dısarda kosan adama bakmaz:D

0|0
    0|0
  • Ben de gelcem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok güzel moral olur sana deşarj olursun kimsede deli demez rahat ol ama eve geldiğinde kesinlikle duş almalısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...