Dışarıdan soğuk görünen insanlar hakkında ne düsünüyorsunuz?

Dısarıdan sert veya soğuk duran ama tanıdıkça aslında iyi birisi olduğunu fark ettiğiniz insanlar oldu mu hiç? Arkadaşlarımın çoğu, "seni ilk gördüğümde çok soğuk gelmiştin ama hiç öyle değilmişsin" falan diyolar. Bu durumdan bir yandan rahatsiz oluyorum. Ama bu benim karakterim ve dışıma da yansımış, kendimi değiştiremiyorum. Yani sevdiğim, bana iyilikle yaklaşan insanlara hep bende sevecenlikle yaklaşırım, sevmediklerimi görmem bile. Biraz sert bir insanım, aniden sinirlenebiliyorum, yine de hiçbir arkadaşıma asabi hareketlerde bulunmadım bugüne kadar, daha çok susmayı ve kalp kırmamayı tercih ediyorum. Hatta arkadaş ortamında muhabbeti kaynatan, birçok kez espri yapanda ben oluyorum. Ama yalnızken oek gülen biri değilim, bu yüzden soğuk bir gorüntü olusuyor galiba. Biraz da kendini begenmis gözükmekten korkuyorum. Cevrenizde böyle insanlar varsa onlar hakkındaki düsünceleriniz neler? Benim çevrem kalbimi kırmamak için hiçbir zaman tam olarak içinden geleni söylemiyormus gibi geliyor? Sizden gercek dusuncelerinizi istiyorum ve boyle biri olmam erkekleri benden uzaklastirir mi?

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bir an "benmi yazdim acaba..", diye süphelenmedi degilim😦
    Ama ben bu durumdan hic rahatsiz degilim, herkes ona göre ayagini denk aliyor...

1|0
    0|0
    • Birçok kişinin ayağını denk alması konusunda evet iyi bir özellik, ona lafım yok. Ama arada yanlış insanları da korkutuyor olmak beni tedirgin ediyor :D

• Aynenn bende 😄

• Teşekkür ederimm 😊😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence tam olması gereken şekildesin. Şu an yanındakiler yeter de artar bile.

- Kımıl zararlıları uzak durur senden.

1|0
    0|0
  • Uzaklaştırma işi değil o iş kısmet işi. Bende öyleyim dert etme

1|0
    0|0
    • Bütun erkekler bana yazsın, hepsi beni sevsin diyen bir kız değilim zaten. Karakterime aykırı o durum. Ama arada bazı insanlarda güme gidiyor, ona yanıyorum :D yoksa dert değil

• Aynen öyle oluyor.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...