Hayatımı mahvedene evlatlık olduğunu söylesem çokmu aşırıya kaçarım detayı okuyun?

Annemin birlikte büyüdüğü arkadaşı var kendisinin her türlü tedaviyi görmesine rağmen hiç çocuğu olmuyor ben doğduğumda anneme senin 3 tane çocuğun var bunuda bize ver biz bakarız zaten hep gözünün önünde olacak demiş annem kabul etmeyince yetimhaneden evlatlık kız çocuğu almış bizde o kızla beraber büyüdük evlerimiz dip dibe ama bu kız bana hayatı zindan etti başarımı arkadaşlarımı herşeyimi kıskandı iftira attı aldı elimden annem bile artık bana güvenmiyor odama kapandım asosyalliğin dibine vurdum üniversite sınavına bile girmedim psikolojim bozuldu kendisi üniversite kazandı ve o bana hayatı zindan ederken kendisi nasıl laylaylom gezebilirki? şeytan diyor zarfa herşeyi yaz isimsiz gönder. evlatlık olduğunu öğrense çok kötü şeyler olacak biliyorum annem evlatlık olduğunu ne zaman söyleyeceksin dediğinde annesi evlilik yaşına gelsin kendi ayağı üzerinde durabilsin o zaman demiş dayanacak gücüm kalmadı artık bunu yapmalımıyım

0|0
22

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...