Hayatımı mahvedene evlatlık olduğunu söylesem çokmu aşırıya kaçarım detayı okuyun?

Annemin birlikte büyüdüğü arkadaşı var kendisinin her türlü tedaviyi görmesine rağmen hiç çocuğu olmuyor ben doğduğumda anneme senin 3 tane çocuğun var bunuda bize ver biz bakarız zaten hep gözünün önünde olacak demiş annem kabul etmeyince yetimhaneden evlatlık kız çocuğu almış bizde o kızla beraber büyüdük evlerimiz dip dibe ama bu kız bana hayatı zindan etti başarımı arkadaşlarımı herşeyimi kıskandı iftira attı aldı elimden annem bile artık bana güvenmiyor odama kapandım asosyalliğin dibine vurdum üniversite sınavına bile girmedim psikolojim bozuldu kendisi üniversite kazandı ve o bana hayatı zindan ederken kendisi nasıl laylaylom gezebilirki? şeytan diyor zarfa herşeyi yaz isimsiz gönder. evlatlık olduğunu öğrense çok kötü şeyler olacak biliyorum annem evlatlık olduğunu ne zaman söyleyeceksin dediğinde annesi evlilik yaşına gelsin kendi ayağı üzerinde durabilsin o zaman demiş dayanacak gücüm kalmadı artık bunu yapmalımıyım

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• güçsüzsün.

elinden gelen tek şey bu mu.
    madem hayatını mahvetmek istiyorsun,
    öldür onu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O bir yanlış yapmış sen yapma. Otur ders çalış dershaneye git sosyalleş o kızıda unut artık iyi olan sen ol. Kendini toparla hiçbirşey için geç değil.

0|0
    0|0
    • Benim senelerim gitti ne düşüneceğimi bilmiyorum ben bile kendimden korkuyorum

• Haklısın sağlıklı düşünemiyorum

• Aklın bulansın ama kalbin temiz olsun kalp aklınıda temizler. umarım hayata tekrar tutunursun herşeyi bir kenara bırakıp kendi hayatına kendi yaşamına geri dönersin. çünkü böyle olmanın sana bir kazancı yok.

Erkekler Ne Diyor 1

• gitmiş kurtulmuşsun. görüşme öyle tiplerin çok ömrü yoktur bırak başkasından bulsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sakın yapma bu seni daha kötü duruma sokar anlaşılır bir şekilde

0|0
    0|0
    • Nefes alamıyorum artık

• İnan bana kendini daha iyi hissetmeyecweksin bunu yapan sen olduğun için hep bir pişmanlık duyacaksın ona onun dilinden cevap ver iftira atma ama yalancı olduğunu kanıtla üstüne düşen her suçlamayı bir şekilde kaldır haklı ol. Bunu yaparsan daha çok batacaksın. Çevrende olan bir iki kişi de böyle bir şeyi nasıl yaparsın inanamıyorum sana diyip onun yanına giderler onu üzgün görecekleri için

Yükleniyor...