Bana tavsıye verin mutsuzum?

Arkadaşlarımla olan olayları çok takıyorum depresyona giriyorum. Konusup hallediyoruz. Aramız düzelse bile ben o olayı düşünüp duruyorum. Ya da bugün nolcak dıye düşünüyorum. Arkadaşlığını bıtır demeyın tavsıye verin

Güncellemeler:
Onları sevmesem uzaklasırdım veya yapa bılsem uzaklasam bu kadar takmam ama onlarla yakınız onlarsızda olmaz.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Konuştuğun şeylere neden takılırsın? Gerek yok olmuş ve bitmiştir. Bu ölüyü gömdükten sonra tekrar diriltip ölmesini beklemek gibi bir durum. Ölen bir konuyu tekrar canlandırma. Takılma böyle şeylere aynı konuyu durmadan açarsan karşındakini de sıkarsın. Konuşup hallediyorsan orda bitsin...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok takarım arkadaşlarımla ilgili olayları ama bak bir düşün onlar illaki gidecek ve sen kalacaksın tek başına o zaman ne yapacaksın ben öyle düşüne düşüne kendime çeki düzen verdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşlığını bitir demek de bir öeridir güzelim. bir şey zarar veriyorsa onu uzaklaştırmak da bir yöntemdir.

1|0
    0|0
  • bunları sık düşünmen sana zarar verir
    temkınlı davranmak lazım evet ama herdaım onların yanlıslarını dusunursen arkadaslık ılıskılerın zarar gorur yanı

1|0
    0|0
  • Alkol kullan kanka :D

1|0
    0|0
  • en kötü birşey bu öl daha desek yeri var... Sana yapcağın tek şeyi söylüyorum onlardan tam bir ay uzak dur mümkünse ilişkiyi kes diycegim ama ortamını değiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...