Babam 3 kadını aynı anda idare ediyor 😭😭?

Kendi sosyal medya hesabıma girerken , onunki açık kalmış tüm mesajları okudum , okumaz olaydım. Gorduklerimin etkisiyle bir iki saat ağladım. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. yardım edin. kötü durumdayım... Anneme söylemeliyim? yoksa ömür boyu susmali mi?

Güncellemeler:
😭😭😭
Ya bu tür bir şeyin başıma geleceği aklımın ucundan bile gecmezdi, hiç öyle bir insan değildi hala inanamıyorum. 😵😵

1|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Annene söyleme sakın unut ta ki iş ciddiye binene kadar rahat ol çoğu kisi bu durumdan muzdarip bosver söyleme.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer annenin maddi özgürlüğü yoksa soylesende söylemesen de değişen bir şey olmayacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bravo ne diyek.

0|0
    0|0
  • Süper performans

0|0
    0|0
  • baban on numara eski toprakmış.
    karışma sen.
    babanla kötü olma.
    annene üzülüyorda olabilirsin ama karışma.
    annene söyleme kadıncağızı üzme yazık

0|0
    0|0
    • Aynı şeyi annesi yapsa yine aynı yorumu yapar mıydı? Eski toprak deyip geçiştirir miydin?

• @KntszmLq bak arkadaşım sen boşandın veya ailenden biri boşandı diye tutup bana sarma. ben fikrimi anlattım. kafana yatar yatmaz çok önemli değil. sende görüşünü paylaştın ben anlamışım anlamamışım senin içinde sorun yok.
      fakat be 15 yıldır adliyedeyim ve yanıldığını söylüyorum. bu kadar. uzatmanında manası yok.

• Evlilik yapmadım ailemden kimse de boşanmadı. Adliyede çalışman gerçekleri görmemene engel olamamıs malesef. Evet uzatmanın bir anlamı yok herkesin düşüncesi kendine iyi akşamlar.

• Fast and farious baba

0|0
    0|0
  • Annene söylesen onu üzmekten başka birşey yapmazsın onun için babanı sıkıştır onu tehdit et ona istediğini yaptırt böylelikle baban zor duruma düşer belli bu işlerden vazgeçer

0|0
    0|0
  • Babana santaj yap herşeyi biliyorum de anlatırım anneme de. D

1|0
    0|0
  • Ooo sürüsüne bereket..

0|0
    0|0
  • Baban taktik versin biraz bize :D

0|0
    0|0
  • insanların özeline girmenin de bir bedeli var

0|0
    0|0
  • Şimdi kardeşin olmak vardı 😂😂

0|0
    0|0
  • Valla mutsuz bir ailen varsa fitili ateşle derim

0|0
    0|0
  • Çapkın baba

0|0
    0|0
  • babanla tanşmam lazım

0|0
    0|0
  • vay be nasıl yapıyorr

0|0
    0|0
  • sabıırlı ol önce babana söyle :D adama baw yaa bizim sevgilimiz yok

0|0
    0|0
  • vayy kim o pehlivan beline kuvvet maşaallahh Allah kuvvet versin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Annen farkında değil mi sanıyorsun? Hepimiz bildiklerimizi içimize atar gözyaşlarımızı dışımıza akıtmaz mıyız hayat başka türlü yaşanmaz ilişkiler yürümez bırak akışına her şey olacağına varır. Allaha dua et babanı ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • annene söyle. aileden bir büyügünle amcanla falan da durumu paylaşabilirsin.

0|0
    0|0
  • Adam kombo dan daha ötesini yapmış

0|0
    0|0
  • Ben gordugumu babama solerdim nasil nole yapabiliyosun diye ona gore hareket ederdim

0|0
    0|0
  • görmedin duymadın bilmiyosun şşş

0|0
    0|0
  • annene söyle zaten içinde tutamazsın elbet söylersin

0|0
    0|0
  • söyle annene

0|0
    0|0
  • bence eğer ciddiysen annnene söyle

0|0
    0|0
  • aynı benim durum ya. tabi sen o anın şokuyla ağladın bian. ömür boyu sus dicem ama bende sustum sonunda annem kendisi gördü bu sene sonuç boşandılar

0|0
    0|0
  • ben söylerdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...