Resmini gördüğünüz nesnelerin isimlerini hatırlıyor musunuz ve unutamadığınız anı var mı?

Resmini gördüğünüz nesnelerin isimlerini hatırlıyor musunuz ve unutamadığınız anı var mı?

O dönemlere göre manidar resimler göreceksiniz isimlerini söyleyin ve sizin için ne ifade ediyor hadi bakalım kimler bilgin : )

Resmini gördüğünüz nesnelerin isimlerini hatırlıyor musunuz ve unutamadığınız anı var mı ?

#pilavüstü #nostaljikürünler

En güzel anıyı anlatanlara ve düzgün sayanları en iyi görüş ile ödüllendireceğim :)

1|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• İlki sapan, haylaz çocukların kuş avlamak ve kapı pencere camı kırmak için kullandıkları muzır oyuncak. Abim ve arkadaşlarının oyununu bozduğumda bu lanet oyuncakla bacağıma taşlar fırlatmışlardı 😄😄

Merdaneli makineyi de tanıdım, hır hır hır diye ses çıkarırdı ve ondan inanılmaz korkardım. Çünkü babaannem onun içinde gurgur babanın olduğunu ve yaramazlık yaparsam beni onun içine atacağını söylerdi 😕

Bir de yoyo var tanıdık olan. O da çok sevdiğim ve hatta bazen kolye olarak kullandığım bir oyuncaktırr 😊

Şu parmağa takılıp şu sıkılan oyuncağın adını bilmiyorum ama, diğeri de tanıdık gelmedi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...