Ne yapmalıyım sizce?

Ben makyaj yapmıyorum ama güzel bir yüzüm var boyum baya uzun ve zayıfım. Çocukluk şeylerini saymazsak hiç çıkma teklifi almadım şimdiye kadar erkeklere hicbir sinyal vermem ondan da olabilir. Karsi cinsi gectim hiç arkadasım da yok böyle bir yerlere gidip vakit geçirebilecegim. her yere ailemle gidiyorum cocuk gibi haftasonlarinda. insanlarda nasil bir izlenim bırakıyorum bilmiyorum ama gercekten iyi kalpli ve hassas biriyim. azicik sosyal olmak kafelere falan gitmek istiyorum canim evde o kadar sıkılıyor ki artık.. cep telefonum hic calmiyor haftalardir kapali duruyor sarj bile etmiyorum bunalimdaymis gibi hissediyorum ama cevreme guler yuzle yaklasmayi birakmadim icimde beni yiyip bitiren bir daralma hali var okulda cok sevdigim bir arkadasim var o da olmasaydi ne yapardim bilmiyorum durumum asosyallik degil aslinda yeni insanlarla tanisma firsatim kendimi birilerine tanitma sansim olmuyor okul-ev ev-okul.. eskiden iyi arkadaslarim vardi guitar hero oynamaya starbucksta oturmaya giderdik bazilari sehir disina gitti bazilarinin sandigim gibi insanlar olmadiklarini anladim bu da beni ayri uzdu o ayri konu bazilariyla da gorusmuyorum... simdi de dediklerime benzer seyler yapmak istiyorum. buraya da belki yeni birileriyle tanisirim diye kayit olmustum cok sık giremiyorum kimseyle tanismadim henuz hemcinslerimden bahsediyorum tabii ki.. hadi ne yapmaliyim soyleyin :) klişe olmazsa sevinirim

Güncellemeler:
Görüşü olan yok mu?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...