Bulundugum her ortamda en az bir erkek bana yaziyor?

aynaya bakiyorum goz alici bir guzelligim felan yok davranislarima bakiyorum orada da hicbir terslik yok ama bulundugum her ama her ortamda birileri bana takiyor bunun nedeni neler olabilir?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kiz olman yeterli birinin sana yazmasi icin. Cogu nefes alsin yeter mantiginda cunku ☺

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ya abazaların cok oldugu yerdesındır, ya da cok cekıcısındır. guzellıkle cekıcılık farklı seyler bunu da belırteyım. bayanlar ıcın de bu gecerlı. kılık kıyafetı duzgun bakımlı normal yakısıklı bır erkek de ılgı cekebılıyor. tabı hanımlar kadar degıl.

0|0
    0|0
  • Sende bir sıkıntı var. :D

0|0
    0|0
  • Erkek değildir onlar erkek adam harbi erkekse helâli olmayan bir kadına bakmaz

0|0
    0|0
  • altın orana sahipsindir

0|0
    0|0
  • Gel bende buradan yazayım

0|0
    0|0
  • sandığından daha güzel bir gacısındır

0|0
    0|0
  • vardır bir bildikleri

0|0
    0|0
  • fiziğin güzeldir belki

0|0
    0|0
  • Erkekler sadece guzellik aramazlar. Dikkatleri crkmeyi basariyosun demekki

0|0
    0|0
    • ne ararlar

• Zerafete onem gosterirler. Madumluk aralar. Yani ortamda her olumlu hareketinle erkeklerin dikkatini cekmeyi basarirsin

Kızlar Ne Diyor 10

• Abazalik sonra tavuk ve eşeğe gore daha çok seksapaliten ve çekiciliğin var insan olan baş ayrıt bir kere bu sebeple

0|0
    0|0
    • ha?

• Açık ve net tavuğa tecavuz edilen bir ülkede abazalarin kaynadığı yerde kız olmanın aşırı çekiciliği var tabiki tavuğa gore bundan bahsediyorum

• Enerji onemli ortama yaydigin nice guzeller var ama dikkatt cekmiyor 💁

0|0
    0|0
  • Benımde öyle. yıldızın düşük, yani enerjın yuksek. ınsanları çeken bı yapın, ve benımde, çeken bı yapımız var. her ama her türlü şeyı çekıyoruz. keşke belaları çekmesek hep. süreklı dua oku kendıne ve kendını böyle guvende hıssettığını kendıne ınandır

0|0
    0|0
  • Belki de çok manalı bakıyorsundur. 😀

0|0
    0|0
  • erkeklerin salakligi knks

0|0
    0|0
  • Ya da sana öyle geliyor

0|0
    0|0
  • Basit kızsın herhalde