Kızlar, neden arabası olan erkeklerin arabasına bınıyosunuz tanımadıgınız halde? detaya gelin hele ltfn?

Kız düşürmek bu zamanda çok kolay olmuş. Güzel şaşalı şık bir araba alıyoruz öncelikle.
Ardından hedef seçiyoruz :) Kelimeler sayılı. ' Meraba karnım açda bir yerde yemek yiycem yalnız yemek istemiyorum bana eşlik edermisin biyerlere gideriz takılırız bişeyler felan yaşarız ha gelirmisin? '

Bunu gerçekden arkadaşlarla denedık 10 kız üzerinde 4 ü arabaya geldi gerçekden. Tek tek denedık yanlış anlamayın. Böylesiniz demıyorum fakat böyle olan kızlar olmasa sizin anlamınız kalmaz ;)

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Umrumda bile değil.
    Umrunda olanlar vardır onlarda sizin gibilerin umrundadır😉

0|1
    0|0
    • Biz sadece denedık. En basit yontemmıs cidden bu :)

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
    • aynen bu ıbneden özenıp denedım bende bunun öbür videosunuda izle bmw ile tavlama :)

• izledim😂

• Bana bunu desin biri kafasına çantayı yer. Çok ciddiyim

0|1
    0|0
    • Allahtan sana denmk gelmedık.

• yaz ozelden

• Gizli kullanıcısının farkindamisin :D

• Bu benim Başıma bir kac kez geldi. Bide önce yol tarifi soruyorlar sonra seni de bırakalım mı diyorlar. Ben binmem şahsen benlik degil. Binene de sasırdım neyse. Hani cinselliği de gectim sapıktır dolandıcıdır ne bileyim.

0|0
    0|0
  • Güzel adrenalin oluyor.

0|0
    0|0
    • Arabası olmayanlarada yaşatın bu adrenalini ;)

• Kelimeler fiyasko hele ki son kelimeler " bişeyler filan yaşarız." O kızları gece 12den sonra mı topladınız cadde kenarından. :D Bu laflarla normal bir kızın geleceği varsada gelmez.

0|1
    0|0
    • yok bunları diyince zaten utanıyolar olur tamam diyolar. nere gidicez felan zaten boyle kızların amacı yeri belli bir yemek yeriz eve geçeriz felan. Eğlenmelık kızlar bunlar. 12 den sonra değil yoldan sçiyoruz alıyoruz dedıgım gibi 10 tane denedık 4 tane alabılıkdık. Kimi aldırmadan devam ediyor kimi yok saol diyor kimi gerek yok diyor. Bazıları nazlanıp kabul edıyor felan tür tür..

Yükleniyor...