Eşinizin annesi-babası?

Erkekler için de kızlar için de soruyorum.
Eşinizin annesi-babası, doğacak çocuğunuzun ismine karışsa ne yaparsınız?

Mesela siz eşinizle ortak bir karar aldınız, doğacak çocuğunuzun adını belirlediniz. Ancak eşinizin annesi ve babası çocuğunuzun adını "Şerafettin" koymanızı istiyor, ya da başka bir isim.

Tepkiniz ne olurdu?

Ben başlayayım. Eğer eşim çocuğumuzun adını kendisi koymak isterse bir şey diyemem, ama benim ne kayınvalidem ne de kayınpederim çocuğumuzun ismine karışamaz.

:D :D :D

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• İlk çocuğumun ismini biz koymak isteriz, ebeveynlerimizin karışmasını istemem.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tam bana sorulacak soru eşim tek erkek çocuk belki biraz bencilce olacak ama eşimin bile ne düşündüğü pek umrumda değil kendim bulup kendim koycam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sonuçta nüfusa ben kaydetirecem kafama göre isim söylerim öyle kaydederler eşimle ortak bir isimde anlaşırız kimseye söyleme derim başta herkes kendi isimlerini yazdıramıcağımıza sanlar sonra kimliği gösteririm öyle bakarlar kalırlar :D :

1|0
    0|0
  • Karışmalarına izin vermem ben ne dersem o

1|0
    0|0
  • Öyle bir şansları yok onlar temenni ederler ama nufusa gidince ne koymak istediğime ben ve eşim karar verebilir.. onlarınkinide göbek ismi yapabiliriz :)

1|0
    0|0
  • Bizden başka kimse karar veremez.!

1|0
    0|0
  • Yok ole dünya

1|0
    0|0
  • ben ve eşimin kararı olmalı sadece ama ailelerde fikir verebilir

1|0
    0|0
  • tepki göstermem naparlarsa yapsınlar nüfus dairesine ben gideceğim sonuçta :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eşimle ben karar veririm o bizim çocuğumuz kimse karışamaz.!

1|0
    0|0
  • İsim hakkı annenindir.

1|0
    0|0
  • Karar vermemize yardimci olabilir ama karari onlara birakmam

1|0
    0|0
  • karışamazlar, olay çıkarırım.

1|0
    0|0
  • öyle karışamazlar :)

1|0
    0|0
  • karismalarina izin vermem knks

1|0
    0|0
  • Karışıyor lar isimlerini koymazsanda gönül koyuyorlar cevremde hep böyle bence isim hakkı annenindir dokuz ay o çekiyor sıkıntı yi

1|0
    0|0
Yükleniyor...