Kilom yüzünden hayattan soyutlandım?

15 kilo fazla var veriyorum sonra geri alıyorum ve ciddi anlamda etkiliyor beni. Hiç kimseyle arkadaş bile olmak istemiyorum özgüvenini olmadığı için ne yapmam gerek 😥

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benımde tamm18 kılo fazlam vardı. unıversıteye basladıktan sonra 4 senede aldım 18 kılo. ne yaptıysam veremedım veremedıkce daha cok yedım ac kaldım yıne olmadı. en son kendıme uygun bır dıyet buldum. Dukan dıyetı. ancak bunu kendıme ezıyet degıl bır yasam tarzı olaak gordum. 3 ayda 12 kg verdım. gerıde almıyorum cnku artık alıstım o sekılde beslenmeye ıstesemde ekmek vs yıyemyrum eskısı gbı. onemlı olan azım. verdıktn snra salıp knıdını yeme tekrr

0|0
    0|0
    • spor yap ekmek yeme azimle çalış. zayıflamak istyrsan. olmuyrsada kendini olduğun gb kabul et zayıf beden kapitalzmin insanlara giysi satmak içn bilinç altına yıllarca yerleştrlmiş bişy. kendini olduğun gb sev. seni gercekten seven olduğun gb sevendir zaten. millet içn kasmaya değmez. ama sağlık içn normal kiloya gelmeye çalış millet içn değil tatlım tamammı :)

• @luizlena bana mı dıyorsunuz bılmıyorum ama ben mıllet ıcın degıl zaten saglıgım ıcın yapıyorum boyum 158 bnım 50 kg olmam lazım zaten balıketlı bır yapım var hep kılolu durmusumdur ancak 68 kg cıkınca saglıgım tehlıke ıcındeydı artık:

Erkekler Ne Diyor 3

• 15 kg nedir ya. benim 20, kg fazlam var atıyımmı kendimi arabaların önüne

0|0
    0|0
  • Diyeti diyet değil yaşam tarzı gormen gerek

0|0
    0|0
  • sende olan malı sergilemeyi bileceksin ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kararlı olman gerek öncelikle. Kilo verdikten sonra kendine olan özgüvenin yavaş yavaş geri gelir verdikçe daha da dikkat eder ona göre davranırsın

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliği olan kızlar genelde erkekleri cekmek için farklı yollar kullanırlar. Onları yapma yeter !

0|0
    0|0
Yükleniyor...