Arkadaşlar ben erkekleri birbirleriyle aşırı couple yapıyorum. Bunu pek çok yabancı fanda yapıyor. Bu bana çok tatlı geliyor. Ne bileyim bir erkeğin başka bir erkeğe ilgi duyması güzel bir şey. Sonuçta onlarda bizim gibi insanlar, sevmeye hakları var. Bu sevgininin bu tarz dizi /film izliyorum diye geldiğini düşünüyorum. Ve bu huyumu da insanlarla kolaylıkla anlatıyorum. Çoğu yakınımıda benim gibi gay sevdalısı yaptım :D Başlarda tuhaf geliyor herkese bu sevgim ama gittikçe alışıyorlar. Ama bir aptalın açtığı okulun ask. fm hesabında bana çok iyi tatlı kız denilince bir kız bana sapık demiş. Kız olduğunu biliyorum çünkü okulun akıllı tahtasında bir lgbt temalı bir şey açmıştım ve kızlar vardı tek. Kalbim çok kırıldı. Yani destekliyorum diye sapık mı oluyorum? Ne kadar da sinir bozucu... Sizce bu sevgimi sadece kendimemi saklamalıyım?

1|2
8|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevgini kendine saklama bence, sevgi paylaştıkça büyür. İnsanların ne düşündüğünü boşver. Homofobiklik tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.

0|0
    0|0
  • bir erkeğin bir erkeğe ilgisi olması tiksinç geliyor, adı bile tiksinç gay adında bile hayır yok. bilmiyorum ilerde erkek oğlun olsa onunda bu kategoride olmasına karşı çıkmazmısın desteklermisin, cevabın evet ise bunu kalptenmi söylüyorsun peki?

0|1
    0|0
  • Bence kendine sakla veya gayler ile paylas sadece, mesela birisi melek bile olsa hakkımda bunu dusunse benim için saygisizdir. .. gayet olmayana, fay olsan çok iyi olur demek gibi birsey bu. .. ben kadın sevmeye hakkım var diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Müslümansan vay haline bu tür yakıştırmalar Allah'ın hoşuna gitmez

0|0
    0|0
  • Maalesef türkiye bunun için daha hazır değil şükret lezbiyen lakabını sana yapıştırmamışlar :/

0|0
    0|0
  • kendine sakla ve içinde öldür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hahah hatta bunun bir adı vardi da unuttum. en çok da koreli ve japon fangirller yapiyor. Anormal değil bana da sevimli geliyor :)

0|0
    0|0
  • Kerimcan durmaz hakan kakiz der susarim:D yalniz degilsin

0|0
    0|0
    • Aiyy onları biliyorum :D Bu çok güzel bir şey ama insanın arkasından ''sapık'' denilmesi berbat bir duygu. canım kız :D

• Ne sapigi canisi ya sadece iyi anlasiyoruz bizi anliyor gauler ve cok sevimlililer diger erkeklerde onlar gb insan olsun onlarida sevelim:D

• Çok haklısın :D

• eff bana da aynilarini derlerdi, umursamamaya basladim. ingilizcen iyiyse tumblr'da yap fangirlingi, zaten gay ship tapinagi. ya da omegle'a tag girerek de o shipi destekleyenleri bulabiliyorsun.

1|0
    0|0
    • Tumblr zaten kullanıyorum. Baya aktif bir kullanıcıyım. Aslında haklısın bana lezbiyen deseler bile umurumda olmaz bundan sonra :p Omegleyi bilmiyordum deneyeceğim ::D

• Role play icin cok guzel oluyor omegle. Bana da gay cift shipledigimi gorup "ya sen biseksuel misin:(" diye sormuslardi.

• Kendine saklama gökkuşağı çok güzel orda hepimize yer var 🌈💙💖👩‍❤️‍💋‍👩

0|0
    0|0
  • yo bu kötü bir şey değil aslında bir üsrü film var mesela mavi en sıcak renktir dfght

0|0
    0|0
  • Dogaya aykiri bisi sonucda. Ailen ne dusunurdu. Ben iki erkegi beraber dusununce pek mutlu olmadim acikcasi...

0|0
    0|0
  • Hayır değilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...