Eger erkek bir ogretmen fermarin acik dese neyapardiniz?

benim matematik ogretmenim gelip kiz arkadasima pantolunun fermari acik senin dedi.. kiz oturuyordu nasil gordu onu anlamadik.. artik nasil baktiysa, siz bu durumda ne yapardiniz? normal olarak karsilarmiydiniz?

0|1
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ne var yani bunda görünmez mi yani düşün sınıfa doğru bakıyorsun herkesin pantolonları gri farzet yani normal bir görüntü var gözüne bu grilikte beyazlık beliriyor ne olabilir birisinin fermuarında sıkıntı olur dimi bunu da başkaları onu o halde görmemesi adına daha fazla utanmaması adına söyler uyarırsın her şeyi kötüye yormayın yani bir adamın fermuarı açık ve ben bunu görmüşsem illa şeyine bakıyordum kanısına varamazsınız benim onun şeyiyle ne işim olur şu var göze çarpıyor istemsiz oluyor böyle şeyler hiç mi yaşamadınız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öğrencilere asılmasın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kapatırım

3|0
    0|0
  • Olabilir... neden olmasın ki böyle şeyleri söylemek kötü değil sevaptır ama bizim millet hemen onu bunu şunu anlıyor... İşte hadisler.

Kim, müslümanın aybını örterse, Allahü teâlâ da kıyamette onun aybını örter.) [Tirmizi]
    Kim bir ayıp örterse, diri diri kuma gömen suçsuz kız çocuğunu kurtarmış gibi sevap olur.) [Ebu Davud

2|0
    0|0
  • Bir şey yapmam kapatırım diyen genişler de varmış. Adamı tartmak lazım neyin nesi? sapıksa şikayet edilmeli. Gözünün ne işi var orada.

1|0
    0|0
  • Gözüne çarpmış demek ki... Adam uyarmış işte art niyet aramayın. Öyle bir düşüncesi olsaydı zaten söylemezdi.

2|0
    0|0
  • Fermar degil fermuar. Fermuarimi kapatirdim ya napcam ne cahilce bir soru kiz arkadasin kendine dkkat etmicek kadar malca takiliyo suc yok ama bunu adam rezil olmasin diye uyariyo sora artik nasil baktiysami oluyo. Brakin artik su her erkegin gizunun sizin uzerindeymis gbi davranmalarini delikten ibaretsiniz baska biseyiniz yok 😎

1|0
    0|0
  • belki adam simetri hastasıdır bunu bilemezsinizo fermuarın açık olması simetriyi bozduğu için hemen farketmiş olabilir

1|0
    0|0
  • erkek öğretmen benim fermuar kısmıma bakıyorsa, çok sakat var

1|0
    0|0
  • Belki sınıfa girdiginde gördü ve en uygun zaman ise uyardı

1|0
    0|0
  • Hyrdr oraya mi bakion olm derdim

1|0
    0|0
  • normal karşılanacak bir durum

1|0
    0|0
  • onun dikkatini çekiyorsa çok meraklı birisi demek ki,

1|0
    0|0
  • öğretmen sapık galiba niye oralara bakıyo

1|0
    0|0
  • İçeride çırak var derim telaş yapmam

1|0
    0|0
  • istemeden de görülür, ortam kalabalıksa kulağa söylemeli

1|0
    0|0
  • uyarı normaldir göz her yere bakar takılır her zaman art niyet aramamak lazım.
    bana bayan öğretmenim fermuarın açık deseydi"hocam 2 aydır aşığım sana hiç dikkatini çekemedim sonunda bu aklıma gelmişti başardığıma sevindim" derdim ahahaha asdfg şaka la şaka

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• önünde çekerim ne yapacağım

1|0
    0|0
  • normal ne var bunda

1|1
    0|0
  • ona fermar degil fermuar oldugunu ogretirdim knks

1|0
    0|0
  • Hic bir sey yazamadin

1|0
    0|0
  • Bana lisedeki matematilci dotun guzelmis demisti
    Tum simif gulmustu bende gulmutum. Aklima o geldi. Sahsen birsey yapmam fermuari kapatip tesekkur ederim.

1|0
    0|0
  • Kulaklarima kadar kizarirdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...