Bu nasılım diye soran kızların beyni neresinde?

Sitede gezerken gözüme çarpan sorular oluyor. Bir çok kız kendini gösteriyor nasılım diye? Yahu hiç düşünmüyorlar mi etrafta neler neler var, biri çıkıp o resimleri indirip internete paylaşsa adına sayfa açsa grup kursa Resmi kullansa? Sözde namusluyum diye geçiniyorsunuz, kimseye tel numara vermiyorsunuz. Adam gibi yazana cevap vermiyorsunuz, ama kendinizi elaleme sergilemekten geri kalmıyorsunuz..! Bide insanın biraz öz güveni olur, o ne öyle NASILIM, KIRICI olmayın bilmemne olmayın. Zaten o resimlernizi millete göstermekle kendinizi kırdırıyorsunuz. . Hiç mi akıl yok bu millette. . Kendi cinslerimde bazen bu hataları yapıyor. Nerde bunların beyni?

0|1
52

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• nasılım diye soran bu insanların beyni nerede? çok güzel bir soru.
    bu aptal durumu bende yaptım hemde bir çok kez. Allah beni affetsin.
    Özgüven eksikliği ve fıtratın yavaş yavaş bozulduğunun göstergesi.
    Allaha gerçekten güvenen kişi , İmanı tam olan kişi bu amaçsız bir şeyi yapmaz. . Allah hidayet versin hepimize. hangimiz dörtdörtlüğüz..

0|0
    0|0
  • bebek gibi ilgiye açlar ondan

0|0
    0|0
  • harbi bnde merak ediyom sbhfbghnh

0|0
    0|0
  • Cok sacma skkslse

0|0
    0|0
    • Saçma maçma. Yapıyorlar işte. Benim gözümde pazarda sergilenen eşyadan gıdadan başka bişey değiller

• Sadece o mu? Göğüslerini bacaklarını kıçını başını sergileyenlere ne demeli?

• İğrençler

Erkekler Ne Diyor 1

• Yav şimdi zevk meselesi ne diyeceksinki onun kararı bende trol olanlara ve kendisinin fotoğrafı paylaşıp basmasıymış gibi gösterenlere kızıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...