Sosyal hayatım yok denecek kadar az ne yapmalıyım?

Merhabalar. Sosyal bir insan olmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor. Bunu nasıl başarabilirim, başaramasam bile üzerine nasıl gidebilirim.3-5 takılabileceği dostum olsun yeter. Kafayı yicem walla

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• kurslara katılarak. yani ortak ilgi alanın olan insanlarla bir arada olmalısın.

0|0
    0|0
    • teşekkürler...

• eig beklemiyordum ben teşekkür ederim. bu arada yaş ayırımı yapmamanı öneririm yani ille yaşıtlarınla anlaşıp dost olacaksın diye bişey yok 30 yaşında biri ile de gayet insan anlaşabilir hatta ondan çok şey öğrenebilir. fotoğrafçılık kursları çok guzel düşünürsen katıl derim. hem etrafı geziyorlar hem fotoğraf çekiyorlar hem de bazen amatör sergiler açiyorlar. güzel bir uğraş bence.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ortak noktalar bulmaya çalış. Bak mesela bir insanı gözüne kestir neden hoşlandıgına bak. Espiri anlayışına bak. Seninle uyumuna bak. Eğerki güldüğü ya da muhabbeti seninde hoşuna gidiyorsa katıl ona. Ne kaybedersin. En fazla yanından gider. Ama bu yeni biri bulman için engel değilki! :) biri olmadımı baska birini dene. Öyle öyle arkadas edineceksin bak bana guven. Sadece dene bunu

0|0
    0|0
  • Düğüne git bence.

0|0
    0|0
  • Kalabalık ortamlarda takıl insanlarla konuşmaktan utanma konuşan iki kişinin arasına atıl konuya katıl sonra yeni konular aç al sana arkadaş ortam falan

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazil

0|0
    0|0
    • peki teşekkürler

• Ne demek kitapta oku insan boş kaldıkça bunalıma giriyor film falan izle ve google amcayada sor

• Kurslara git

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aynıyız hemen hemen

0|1
    0|0
  • sosyalleş çık dışarı :D

0|0
    0|0
    • Aslnda dışarı çıkıyorum ama yanlış yerledeyim heralde. Dışarıdan kastın nereler?

• Yeni ortamlar yeni arkadaşlıklar bulmaya çalış üzerine git

0|0
    0|0
    • Peki yeni ortamlara nasıl girebilirim?

• girişken ol çekingen olma utangaçlık varsa sosyal hayatta başarılı olmazsın

0|0
    0|0
  • olmayinca olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...