Artık kadınlar kendinden çocuk yapabileceklermiş duyan var mı?

Daha önce duymuştum böyle bir haber erkeklerin soyu tükenmeye başlıyor diye birkaç sene önce haber çıkmıştı o yüzden kadınların neslinin devamı için bunu araştırmaya başlamışlardı fakat kesin bir haber olarak çıkmamıştı. Bugün internetteki haberde okudum birkaç ay içinde artık kendinden olan kendi çocuğunu dünyaya getirebilecekmiş. bana göre evlilik dışı çocuk sahibi olmak isteyenler kadınlar için çok güzel birşey sadece doğan çocuk kız olarak doğacak y kromozomu eklenemediği için

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok ilginç soru daha önce duymultum labaratuarda sperm yapmışlardıı ama tam sperm değil ilk aşamasını yapmışlardı bunu duymamıştım yeni sanırım etik sorunlar olacaktır dini açıdan tabii erkek nüfusunu olumsuz yönde etkileyiblir

0|0
    0|0
    • erkeklik hormonunun yarısından fazlası deger kaybetmis bu yüzden kadınların neslinin devamı için çözüm aramaya başlamışlar ve kadınların kemiklerinde sperm bulmuslar. simdi de onları arastırıp bu is icin kullanacaklar mükemmel degil mi cok ilginc geliyor boyle seyler

• aslında bu kadında bulunan spermler kadının kemiklerinde olan birsey zararlı olacagını düsünmedim sadece onu islevli hale getirecekler

• Yok zararlı olacağını sanmıyorum

• Yapsa nolucak? Canları baska bisi ister sjsjsjsj

0|0
    0|0
    • ama güzel ve ilginc değil mi mesela evlendin allah korusun kısırsın karın böyle birşey yapsa sen de kendi çocugun gibi sevmez misin onu?

• duydum evet. doğru amaçlar için kullanılırsa güzel birşey. çocuğu olmayan insanlar için mesala.

0|0
    0|0
    • İlerde ise yaraması icin kadınların soyu tukenmeyecek boylece. Ve tabi evlenmeyen ama cocuk sahibi olmak isteyen kadınlar bunu uygularlar babası olmayacagı icin sadece kensi buyutur daha rahat :)

• Iste eğer kadınlar evlenmek istemez ve bu yöntemle çocuk sahibi olurlarsa sıkıntı olur. Dunya da tek cins insan olur o zaman. Iyi olmaz bu.

• Şöyle düşünelim eğer bir kadın erkeği sadece çocuk için amaç görüyorsa ve bu yüzden evleniyorsa hiç evlenmeain daha iyi öyle değil mi? Bunu yapmak isteyenler de bu düşüncedeki kadınlardır ve adamın hayatını boşuna zehir etmez ama evlenmek isteyenler yine evlenir o ayrı zaten erkeklik hormonu y kromozomu degerinin yarısından fazlasını kaybetmis her turlu azalacak erkek nufusu bu onun icin yaratılmıs birsey en azından bir cins hayatta kalacak

• Bunlar hep uzaylıların oyunu.. Biz erkekleri yokedip sizi haremine alacaklar.. Erkeklerinizden vazgeçmeyin sakın, sizin için birbirimizle savaştık binlerce yıl, uzaylılardan da kurtarırırız...

0|0
    0|0
    • Ahahah siz bizi kurtaramayabilirsiniz ama biz sizi kurtarmaya çalışıcaz :)

• Bunu yıllar oldu duyalı :)

0|0
    0|0
  • sonunda tükettiniz bizi :D

0|0
    0|0
  • Ewet duydum artık bize gerek kalmayacakmış bu projeyi başlatan bilim insanının mk

0|0
    0|0
    • Neden ki çok güzel birşey değil mi

• Y siz çocuk olmaz... O da bende var... :D

0|0
    0|0
    • y siz erkek olmaz cocuk olur :)

• İllaki isteyeceksin... İçgüdü ;)

• O zamanlar erkek olmayacagı icin kimsenin canı erkek istemez bilmedigin birseyi istemezsin cünkü😊 İhtiyaclar baska sekilde karsılanır kadınlarla kadınlar iliskiye girerler herhalde

• Erkeksiz kalacaksınız işin sonunda :) Değerleniyoruz beylerr :)

0|0
    0|0
    • değersizsiniz mi dedik :D kaderde varsa soy tükenme kalanın caresine bakacaklar :)

• Dahada değerlendik :)

• hahah hadi bakalım kendinizi koruyun :D

• ne güzel lan :D bölünerek üreme gibi aynı :D

0|0
    0|0
    • Hahaha gibi gibi Düşünsene sadece senin çocugun ikizin gibi😄 Evlenmezsem denemem lazım siye düsünüyorum😄

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet bende duydum kadınların kemiğinin iliğinden sperm oluşturdular erkeklere artık ihtiyaç yok kadınlar artık erkeksiz çocuk yapabilcek ama doğan bebekler hep kız olarak doğacakmış. İlginç bence

1|0
    0|0
    • Evet ama güzel birsey ilerde cok faydalı olacak neslin devamımı kadınlar saglayacak

• İyi bari sadece çocuk için evlenmek isteyen kadınların işine yarar.

1|0
    0|0
  • Tükensin ya dünya refaha erer yemin ediyorum :D

1|0
    0|0
    • Ahahahah batırdılar dünyayı biz düzeltiriz😂

• Vay be çok ilginçmiş yeni duydum erkeğin işlevini yitirdiği an :)

1|0
    0|0
  • Evet kadından sperm uretılıyormus.

1|0
    0|0
    • Daha dogrusu kadında var olan spermi gelistiriyorlar

• Anne soyadı tasima devri eheue

0|0
    0|0
  • daha neler göreceğiz

0|1
    0|0
  • ilginç

0|1
    0|0
  • Kemik iliğinde sprem bulunmuş bu yuzden kadınlar kendinden cocuk sahibi olabiliyor ama sadece kız bence gereksiz ya baban kim annem annemde annem bu ne biçim bişey

0|0
    0|0
    • gercekten gereksiz olduguna inanıyor musun :) babası olmadıgı icin babam kim demesi zaten sacma annesi de babası da aynı kisi oluyor ki bu durum ilerde nesil tukenmesine karsı cok ise yarayacak sıradan bir bulus degil :)

• söyle düsünelim belki kendime uygun birini bulamıycam ve evlenemiycem şu an da çocuk fikri bana çok uzak ama yıllar geçince belki çocuk sahibi olmak isterim ve ve dogru kisiyi de bulamazsam ben bunu uygulayabilirim tamamen benim olan bir cocuk olacak :) illa boyle birsey olmasa da belki biz goremeyecegiz ama erkek nesli tukenmeye basladıgında artık ureme bu sekilde saglanacak dunya uzerinde.

• Gercekten mii;D yuppiiii!

0|0
    0|0
  • Bence saçma ya

0|0
    0|0
    • Neden saçma olsun ki ilerde çok işe yarayacak😊

• böyle olursa erkeklerin soyu tükenir zaten

• Zaten tukenecek bu kadinlarin devamliligi icin bulunan birsey sacma deyip kucumsenecek bir bulus degil

• O Sperm bağisi yapıp hiç bilmedigin bir adamdan olacak demek

0|0
    0|0
    • Hayır kadın vücudundaki spermler kullanılacak. Senin dedigin kendinden olmuyor yine baskasının :D

• Yok canım bilimkurgu diye düşünürüm nolacak 😱😱

• 😂😂

• Evet bunu duydum geçenlerde. Bir de hepsi kız oluyormuş. İyice tükenecek yani y soyu

0|0
    0|0
    • Evet ama tukenecegi icin boyle birsey gelistirmisler

• işte bilim dini çökeltiyor :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...