Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?

Sizce bir kiz nasil olmalıdır nasıl davranmalıdir yani insanlarla ilişkisi nasil olmalıdır sizce?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kendin ol yeter bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kültürlü, anlayışlı, sempatik, karakterli, fedakar?

Hepsi yalan uydurma erkek güzellik düşkünüdür. bu özelliğe çoğu türk kızı sahip zaten peki niye yanlarında yakışıklı biri yok?

1|0
    0|0
  • karakterli tabi ki

1|0
    0|0
  • Beyin maddesini barındırmalı (zeki)

1|0
    0|0
    • Beyin maddesini barındıran iyimis :D

• bir kadın somurtmamali güler yüzlü olmalı, pozitif enerji saçmalı etrafına. Erkeginin halinden anlamali, erkeginin psikoterapisti olmalı. Elindeki küçük şeylerle mutlu olabilmeyi basarmali. Sevdicegiyle içindeki sorunları paylasabilmeli, içinde biriktirip kendini ziyan etmemeli. Boylece uzar gider... :)

0|0
    0|0
  • Dominant olsun isterim ben

1|0
    0|0
    • Nasıl yani? :/

• Aynen ama bir o kadarda zarif ve asil durmalı insanlarla iyi gecinmeli

• Zaten duruş olarak değil ki yapı olarak

• Oturmasini kalkmasini bilen konusmayi bilen cok oynak ve laubali olmayan hanimefendi tavri olmali

1|0
    0|0
  • İnstagramda oranı buranı aç, herkes hoşlanır, emin olabilirsin

0|0
    0|0
    • Kendimi erkeklere hegendirmek amaciyla sormadim sizin dusuncekerinizi merak ettim.

• Seni tam anlamıyor olabilirim ama azda olsa anlıyorum bu yuzden dedigine sadece teşekkür etmek kalırdı bana evet haklı oldugun kısımlar var inasanların cogu ya zevkleri ya da çıkarları için yaşıyor ve kayda deger konuşanları o kadar azki ama yinede genelleme yapmani yok doğru bulmadım tartışmaya gerek gormedigim den dolayida sadece teşekkür etmek kaldı keşke sizde bunu bu amaçla yazabilmis oldugumu dusunebilseydiniz.

• Kendinizle çelişmeyin... "insanların cogu ya zevkleri ya da çıkarları için yaşıyor" dedikten sonra "genelleme yapmanı doğru bulmadım" demek komedi oluyor... Biz genelleme yapmıyoruz, onlar kendilerini genele sokuyor, tek tip insan oluyorlar... Bir olguyu ifade ediyoruz, kafamızdan uydurmuyoruz... Kolay gelsin

• Edepli kızlar

0|0
    0|0
  • kişiye gore degişir o ben sessiz sakin kızları severım baskası delidolu kızları sever.

0|0
    0|0
  • ya hu yeter şu soruları sormayın artık

0|0
    0|0
  • Şahsen karakter sahibi fedakar kızlardan hoşlanırım.

0|0
    0|0
  • Sadece iyi günde değil kötü gündede yanında olan ve onu daima seviceğine inandığı kızlardan hoşlanır

0|0
    0|0
  • Türk olmayan bütün kızlardan

0|0
    0|0
    • Oldumu bu simdi -_-

• Kısmen turkiyedeki erkeklerinde çekici oldugunu söyleyemeyiz ama bu hepsini kapsamıyor degilmi? bu yuzden dediğin her kızı kapsayamaz ;)

• Yani hiç olmazsa beni kapsamiyor ama haklısın diyelim hadi

• boş olmayan

0|0
    0|0
  • iş yerinde business , ortamda idol , evde hanfendi, mutfakta aşçı , yatakta bacım...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• samşmi sempatik içten, dikkat çeken bir yapıda olmalı

0|0
    0|0
  • kültürlü kızlar

0|0
    0|0
  • Doğal olabilir.

0|0
    0|0
  • Dürüst bakim bunlar her iki cinsiyet icinde gecerli bence.. Onun disinda kisiye gore degisir. Herkes ayni tip insandan hoslansaydi ne olurdu halimiz ergen seni.

0|0
    0|0
  • Namuslu kızlardan falan hoslanmazlar hıkaye bu ınanma:D

0|0
    0|0
  • Cilveli

0|0
    0|0
Yükleniyor...