Bir müslümanlıktan dinimizden bahsedince herkes ateist gibi davranıyor bu site mi böyle Türkiye mi böyle?

Arkadaslar bana mı öyle geliyor yoksa herkes mi inancını kaybetmiş Allah aşkına gözünüzü seveyim yapmayın bir yere dinimizle ilgili bişey yazdığımda bir İnancımla dalga gecmeler ne yani ateist olunca cool mu oluyorsunuz? Kendinizi bişe mi sanıyorsunuz? az once bir yorum yaptım ateistler toplandı başıma.
şimdi dicem ki ileride söylediğiniz her keliimenin hesabını ödeyeceksiniz yine dalga konusu olacak. iyi mi Ne diyim Allah siizi ıslah etsin.
en kısa sürede doğru yola getirsin.
burda çok şey anlatırdım da parmaklarıma yazık siz yine inanmayacksınız
inancsız olmayın nolur.

Güncellemeler:
Bir müslümanlıktan dinimizden bahsedince herkes ateist gibi davranıyor bu site mi böyle Türkiye mi böyle?

0|1
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• Temiz kalpli güzel kardeşim ne olduğunu ve niye yaptıklarını bilmeyen çok kişi mevcut. Anladıklarında biraz geç olacak. Sen güzel fikirlerini vermeye devam et.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bosver takma. Herkes kendini dinini kendisi yasar bize baskasinin dinini inancini sorgulamak dusmez. Onlarda zaten akil olsaydi belli olurdu Allah onlara en buyuk cezayi zaten musluman olmamakla veriyor boyle dusun sen. Ve onlarin iki kurusluk akillayla yaptığı yorumlara hic uzulup dertlenme degmez.

0|0
    0|0
    • vah ki onların haline vah

• 12 13 yasinda cocuklar görüyorum ateistim diye dolaniyorlar hava atiyorlar yorumlar paylasiyorlar bunu buyumek olarak algiliyorlar dikkat cekmek istiyorlar. Sitedeki insanlarinda genelinin bezelye beyinli gosteris ve cinsellik meraklisi zavalli ergenler oldugu dusunulurse cok normal bir durum burda boyle klavyeyle efelik taslayip laf dalasina girmeleri. Ben onlari gercekten zavalli insanlar olarak goruyorum ve acıyorum hakediyorlar ne cekiyorlarsa gercekten hic uzulmuyorum bu yuzden onlara.

Erkekler Ne Diyor 22

• Sitenin IQ seviyesi yerlerde. Allah korkusu yok, büyüklerden çekinme yok, kendine ve topluma saygı da yok. ee birde ergenlik durumu ve dini eksiklik olunca, burasınormal olarak MAL PAZARI'na dönüyor. ciddiye alma polemiğe de girme, iş uzarsa tek ve kesin cevap yaz olayı bitir.

1|0
    0|0
  • Ben bir ateistim. Tüm dinlerle ve inançlarla her zaman dalga geçtim. Ama asla bir insanla dalga geçmedim. BEn islamiyetle hıristiyanlıkla musevilikle tüm dinlerle dalga geçerim. Ama insanla dalga geçmem. Ha, sen bir müslüman olarak dinimle dalga geçme dersen sen de hinduların tanrısını kesip yeme derim sana.

Kişiyle dalga geçmek saygıslık ahlaksızlık terbiyesizliktir. Dinle dalga geçmek ifade özgürlüğüdür. Sen de ateistlikle istediğin kadar dalga geçebilirsin. Hiç bir mahsuru yok.

1|0
    0|0
  • Boşver insan önce kendisine bakmalı. Sayfada henüz kişiliği oturmamis cok insan var bu insanlardan din konusunda mantıklı dusunmelerini de saygi gostermelerini de beklemiyorum bn şahsen. Bu onlarn da suçu değil gerek aile gerekse okulda bu anlamda birşey verilmemis onlara yazikk.

1|0
    0|0
  • herkes burdan odununu kendisi götürür sen tasalanma

1|0
    0|0
  • bu sitede kendini bir b*k sanıp da cool gözükeyim popüler olayım davası ile hareket eden insan çok. Bunuda değiştiremeyiz.

1|0
    0|0
  • Günümüzde riyakar olmak için insanlar şirk koşmayı dahi göze alabiliyor.
    Bunu yapanların sayısı çoğaldıkça da normalleşmeye başladı. Zira onların ibadetlerine de, korkularına da Allah'ın ihtiyacı yok. Eden öbür dünyasına eder. Sen sorun etme kendine. Doğru bildiğini söylemeye devam..

0|0
    0|0
  • Evet sitede dikkat et, eşcinsellik, ateizm, deizm, aldatmalar, nikahsız ilişkiler gibi aslımızla özümüzle ilgisi olmayan birçok şeyin (FİTNENİN) yayılması adına sürüyle paylaşım yapılıyor görüş yazılıyor; sesi soluğu Türkiye çoğunluğuna göre bir hiç olan azınlıklar sanki gür seslermiş gibi lanse edilmeye çalışılıyor. Bunların hepsi bilinçli yapılıyor ve boş tenekeden çıkan sesten farksız, takılma. Oku, öğren, öğret!

Hak geldi batıl zail oldu.

0|0
    0|0
  • Ya burada çok ateist ve dinle dalga geçen insan var bende % 80 müslüman diyorum meğerse % 70i de bu kişilerden oluşuyormuş.

0|0
    0|0
  • Şu anki toplum mühendislerimizin aşıladığı "ılımlı islam" akımında manipülasyona uğradık, o yüzden. Düşün bir harun yahya çıkıp evrim teorisini çökertmeye çalışana kadar kaç kişinin evrimden, kötü bir şey olduğundan haberi vardı mesala? cumaya gider, orucumuzu tutar zekatımızı verir, çiçekten böcekten yola çıkıp Allah'ın varlığını kanıtlamaya çalışmazdık, iman ve ibadet ederdik sadece...

0|0
    0|0
  • inancınla dalga geçenlerin yaptığı yanlış bir şey ama sana ne bizim inancımızdan da doğru yola gelme, ıslah etme gibi ifadeler kullanıp bize inançsız olmayın diyorsun

0|0
    0|0
  • Bu adamın 4. karısı ol inşallah sende

cdn.yeniakit.com.tr/.../...a-geldi-h1428599364.jpg

0|0
    0|0
  • Benim basörtülü bacimla dalga gectiler !!!

0|0
    0|0
  • hicbiryere ait olmayanlari iyi tanirim heryere aitmis gibi davranirlar.. sikma canini sen allah nurunu tamamlayacaktir.

0|0
    0|0
  • Ateist olunca cool olmak ne ya? Gerçek ateist okur araştırır değerlendirir. Bilimsel düşünür. Uzay çağına geçiyoruz hala dinler var. Insanlar şaka gibi

0|0
    0|0
    • sen şaka gibisin asıl

• Lafı çevirmekten üstünüze yok Bee sen önce git detayina bak o haberin sizin gibi geri kafalılar İslami kirletmeye çalışıyor cahilsin bak Vala bir yalan haber çıktığında git inan bahane arıyorsunuz zaten kurani kerim oku diyor merak edip okumamissindir bile

• canım :) cümle kuramıyosun

• Dinle ilgili şeyler paylaş ama islamı öğretmeye kalkışma.

0|0
    0|0
  • Allahı göremiyorsanız bari ona olan sevgimizi görün.

0|0
    0|0
  • allah inandıramamış senmi inandırıcan :P

0|0
    0|0
  • insan; inandığı gibi yaşamıyorsa, yaşadığı gibi inanmaya başlar.
    bizim insanımız artık yaşadığı gibi inanıyor

0|0
    0|0
  • Din Hz. Muhammedden ölümünden sonra değerini kaybetti.

0|0
    0|0
  • Allah yok din yalan

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal'in şu sözlerini kulaklarinla duyduktan sonra anlarsın neden böyle bir ülke olduğumuzu:
    "Bu prensipleri (CHP ilkeleri), gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. https://youtu. be/lZ-KajhkqMU

0|0
    0|0
  • yarıosı ateist

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• dostum ınanmak ıstemeyenler peygamberlerı bıle dınlemedı kı.. sana dusen teblıgdır yapıcaksın bırakıcaksın.. nasıl olsa kacamıcak hesaptan

0|0
    0|0
  • Katiliyorum sana

0|0
    0|0
  • Aynen haklısın haram diyorum bişeye hangi kitap yazmış dio

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır bırak Allah ıslah etsin inançlılarıda saptırmasın inşallaj

0|0
    0|0
  • Sanalda herkes böyle genelde. Reelde Cuma namazına gittiklerini tahmin ettiğim kişiler birçoğu.

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi sürüye uymak için müslüman görünüyo ama ddğiller

0|0
    0|0
  • herkes kendinden sorumlu inançsızsak inançsızız yani bizim için dert etmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin yarisi olmus zaten ateist :)) iyiki yurtdisinda yasiyorum.

0|0
    0|0
  • Haklısın , takma kafana herkesin inandığı kendine.

0|0
    0|0
  • komik

0|0
    0|0
  • Cogu otekı dunyanın varlıgına ınanmıyor ılgınc valla korkmuyorlarda:S

0|0
    0|0
  • Sitede böyle pampa

0|0
    0|0
    • sitede böyle ama Onlar bilmiyorlar ki Söyledikleri her kelimenin hesabını verecekler

• Aynen çok haklisin. Canim

Yükleniyor...