Sizce böyle biri ile evlenilir mi?

internet üzerinden bir kızla tanıştım, 10 dk bile yazışmadan numaramı istedi verdim sonrasında 1 saat kadar konuştuk ve bu sana gelmek istiyorum dedi bende gel dedim geldi odama girişiyle soyundu yatağa yattı bende yanına yattım neyse öpüşmeye başladık derken peşine eksiksizce herşeyi yaşadık. bunda dantelli kilot vardı birşeyler olacağını hissedip giydim dedi. neyse bana geçmişini anlattı bir adamla 3 yıl sevgiliymiş 3 yıl karı koca gibi yaşamış sonra bara arkadaşları ile gitmiş orda bir çocuğa şeyini yalatmış fotoğraflar yollayarak sanal seksler yapmış vs vs belki bunlar harici daha neler neler oldu bilemiyorum çünkü bu gibi şeyler beni rahatsız ettiği için sormadım. yaşı 19. o an bizde olduğu için akşamında annemler eve geldi mecbur tanıştırdım ben o an olup bitecek diye düşünüyordum bu kız işi ciddiye döktü anneme aşırı ilgi ben uyurken zil çalıyor bir kapıyı açıyorum bu kız sana süpriz yaptım aşkım vs demeler, aşırı ilgi göstermeler herkesten kıskanmalar ailemle tanıştıracam seni demeler arkadaşlarına benden bahsetmeler vs vs. bu arada burda üniversite okuyor ailesi başka şehirde ilgiler kıskanmalar yanımdan sanki eşimmiş gibi ayrılmamalar yani düşündürüyor belkide geçmiş bir hataydı belkide herşeye üzülüyordur da düzenli hayat istediği için benledir ama internetten tanıştık ilk gün evime geldi bu başkalarınada bunu yaptıysa ya gibi düşünceler varken sizce bu kızla görüşmeyi sürdüreyim mi sonlandırayım mı. ben oldukça temiz yaşadım ne içki ne sigara ne gece hayatı olmayan biriyim hayatıma girecek insanda bu şekilde olsun isterdim ama olmadı. anne olmaya layık insan ararken bu kızın olup olamayacağı konusunda şüphelerim var. yani akıl verin özellikle kızlar akıl versin ben ne yapayım.

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Neden olmasın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen simd8den boynuzlari yagla

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayatından çıkar bence kızı. Eğer gerçekten pişman olduysa neden ilk gün evine gelsin ve kendini yatağa atsın. Besbelli ki kaba bir tabirle kapağı sana atmaya çalışıyor. Senin anlattığın kadarıyla bilebiliriz elbette ama bu durumda mutlu olabileceğinden şüpheliyim.

0|0
    0|0
  • Sen bu kadar temızsen neden yataga gıren kadına kalk gıt demedın?

2|1
    0|0
  • Kız bulmuş safi kapaklar tabi :D sorgulaman bile yanlış kız baya kurnaz

0|1
    0|0
  • Ben olsam guvenmem. Alismis kudurmustan beterdir.

0|0
    0|0
  • onu tanımaya çalış dediğin gibi düzenli bir hayat istiyor olabilir. bir süre takip et rahat bırak ve davranışlarının seni rahatsız edip etmediğini değerlendir.

0|0
    0|0
  • bir kızın başına kötü bişey gelir bekaretini kaybedebilir insanız sonucta hatamız olur ona eyvallahda.. her önüne gelene ver barda orda burda onu bunu yap yalat sonra gel ciddi düşün. ben olsam bırak evlenmeyi normal muhabbete bile girmem erkek olsam

0|0
    0|0
  • Mümkünse uzatmadan, uzak dur !!!

1|0
    0|0
  • Miden kaldiriyorsa neden olmasin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçmişteki hatalar insanın geleceğini çok etkiler herkes ile mutlu olunmaz olunacak ise çok iyi tanı malın derim

0|0
    0|0
  • Bu kadinla ilgili suphelerin varsa benimde senin beyninden suphelerim var

0|0
    0|0
  • serin hikaye gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Trol değilse kız kapat atmaya çalışıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...