Nedir bu bazı kapalıların sorunları?

Herkese saygım var herkesin giyimine ama bazı arkadaşlar kapalı diye kendilerini dinci görüyor ve fetva veriyorya sinir oluyorum ya açıklara sanki dinsiz gözüyle bakan var o** gözüyle bakan var ben başörtüsünün gerekliliğine inanmıyorum he kapalı giyinmek ayrı ama kafasındaki bez parçasının ne değeri var birde kapalılar çoğaldıkça açıklar dikkat çekiyor herkesin kişisil tercihi ben etek ve şort giyinmeyi çok severim erkeklerin dikkatini çekmek için falan değil önce kendime güzel gözükürüm sonra gecbçen bir kapalı arkadaşım diyor kapansana sana yakışır diyo yok dedim yaşlı gösteriyor bir tepki insalllah allah kapanmayı nasip eder abi sinir olmaya başladım kapanmak bence kendini kısıtlamak. ınırlandırmaktır net denize giricen çarşafmı giyiceksin ve haşemat giyenlerçdaha dikkat çekiyor yani rüzgarı yağmuru güneşi tenimde hissetmek isterim kadını toplumdan soyutlaştırmayın tesettür çok gerekliyse erkekler gözlerini nefislerini örtsün halla allla din dinci düşmanı değilim ama insanların beyenlerinide yıkamasınlar ilkokula giden çoçuğun başı kapalı o okararı verecek yaşta değil hep yetişme tarzı kültür sizin fikirleriniz neler başörtüsünü gerekli buluyormusunuz?

1|1
1315

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...