Sanal alemde tanışan çiftler evlenemez mi?

Ssnal alem olabilir ama bizler gerçeğiz diyelim ki herhangi bir sohbet sitesinde tanıştığımız kız ya da erkek neden sanal alemde tanıştık diye mesafeli oluruz ki eğer söyledikleri doğruysa zaman içerisinde güven oluşmuşsa sanal alemde tanıdıldı diye neden evlenilmesin ki özellikle kızlar bu duruma neden bu kadar önyargılı yaklaşıyor

Güncellemeler:
Boyle dusunmen gercekten cok sevindirici

2|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

• evlenenler var neden olmasın ama önce ilişkiyi gerçeğe taşırsın oturup karşılıklı da konuşursun, klavye başında insanlar kendilerini gizleyebiliyorlar. En yakınımdan örnek verecğm abim evlendiği kişiyle 4 sene internetten konuştu son bir sene hiç bilgisayarın başından kalkmadı kız başka bir ülkede olduğu için sadece kameradan konuşuyorlardı her dakika ne yaptığını ne yediğini bile bilirdi sonra aradığım kız bu evlenmeye karar verdik dedi... ev tutuldu hazırlıklar yapıldı... 3 ay önce kız türkiye ye geldi şimdi de "ben nasıl böyle bir hata yaptım tanıdığımı sandığım kişiyle alakası yok" diyor ve birkaç gün sonra kız geri dönecek... Dikkatini çekerim ki 4 sene!! gözardı edilebilecek bir süre değil

0|1
    0|0
    • abinin durumuna üzüldüm ama onunkisi çok büyük bir maceraymış insan nasıl olurda 4 yıl sadece konuşarak hiç bir araya gelmeden bir ilişkiyi yürütebilir bence sanal alemde tanışıldıysa illaki en geç 2 3 hafta içerisinde bir görüşme olmalı çünkü yüzyüze görüşme çok önemli

En İyi Erkek Görüşü

• tanışan bir arkadaşım var dügünlerinde vardım bizzat
    evlenirler neden evlenmesinler ki.
    ama birde cevrede duydukları var
    işte internette tanıştı adam ya da kadın onu dolandırdı
    vs vs gibi durumlar ondan biraz cekinceleri oluyor

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kızlar ön yargılı yaklaşmıyor bence bu toplumun dayatması. Ben çevremde bu şekilde evlenen çocuk sahibi olan ve çok mutlu olan iki çift biliyorum mesela. Evlilik siteleri var ciddi bir üye sayısına sahip, demek ki evlene var ki bu siteler de var. Yapılan araştırmalarda gençlerin çok sıcak baktığı bir konu bu.

0|2
    0|0
    • malesef evlilik sitelerindeki görüşünüze katılmıyorum ben kendim bu tarz 2 evlilik sitesine üye olmuştum orada tanıştığım kişiler evlilik sitesine üye oldukları halde nedense reel görüşme konusunda hiç sıcak değillerdi peki reel olarak görüşmeden insan birbirini nasıl tanır haksızmıyım

• evlenebilerler niye olmasın?

1|2
    0|0
  • Evlenebilir elbet ben artık toplumunda buna alıştığını düşünüyorum çünkü internet artık hayatımızın merkezi.

0|1
    0|0
  • Önyargılı değilim nasip ise olur ama illa sanaldan aramamak gerek.

3|3
    0|0
  • Bak ben yıllardır sosyal medyadayım çogu karşısında kini küçümser ii niyetli baksan bile karşındakine güvenemessin

0|1
    0|0
    • Seni anliyorum ama herkes boyle degil ki

• tamam haklısın

• offf gece gece çok canımı sıktın amacın ne yaaaaaa

• Kızların önyargılı yaklaştığını düşünmüyorum yanı elbette vardır böyle düşünenler ama sadece kızlar icin geçerli degil. Tanıştığında ilerde görüşürsen sıkıntı olmaz. Ben sanalda tanıştığım insanla 2 yıldır birlikteyim ve memnunum.

1|1
    0|0
    • Not. Sohbet sitesinden istemezdim genelde orda abazanlar oluyor. Farklı bir sosyal medyadan tanıştık

• sanal herkes kendini farklı tanıyo ondan

2|1
    0|0
    • haklısın ama niyeti ciddi olan kişiler zaten bunu belli ediyor yalan atarak başlanan birşeyin zaten sonu olmaz

• tabi ki bana kişinin niyetini anlamak biraz zor birde kötü niyetli insanların yaptıkları var her gün gazetede neler okuyoruz böyle olunca insan ürküyo

• Evlenilir ancak sohbet sitelerinde takılan biri değilim. Oradan biriylede evlenmezdim. Biz eşimle yine sanal ama farklı bir platformdan taniştik evlendik. Olabilir. Ama evlilik sitesi, chatleşme yerlerinden asla istemezdim.

0|0
    0|0
  • Evlenebilirler fakat ne kadar sağlıklı bir evlilik olur orasını bilemem. Kişilere bağlı..

0|1
    0|0
    • evliliğin sağlıklı olması kişilerin uyuşmasından kaynaklıdır bizim burada anlatmak isteidğimiz sanal alemde tanıştığın diye nerede tanıştınız sorusunu sorduklarında genelde mahcup duruma düşüyorlar onu sormak istemiştim aslında

• Çünkü sanalda çoğu kişi doğruyu soyşemiyo olduğu gibi değilde olmak istediği gibi yansıtıyo herşeyi

0|1
    0|0
  • Evlenilir elbette.

0|1
    0|0
  • Olur neden olmasin ama sans isi..

0|1
    0|0
  • Evlenilmez iki kez evlenip boşandım guvenmeyin

0|1
    0|0
  • evlenebilir ama nadiren rastlanılır böyle durumlara

0|0
    0|0
  • ama ihtimal düşük

1|1
    0|0
  • Evlenemezler evlenselerde ayrılırlar cok ornek var:S

0|1
    0|0
  • Evlenip mutlu olan cok kisi tanidim

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nerede tanıştın, sorusuna sanal ortamda tanıştık denildiğinde, kişilerde bir yüz değişmesi olabiliyor. normalde, parkda, bahçede, gece klübünde, bar'da, plajda vs. millet böyle duymaya alışmış, sonra sende biz sevgilimde vuranvurana. com'da tanıştık dersen haliyle kişilerin bakışı değişecektir.

0|1
    0|0
  • Evlenir heralde

0|1
    0|0
  • Sanaldan ancak evde kalmışlar ve asosyal kişiler evlenir.

0|1
    0|0
  • belki evlenir :D

0|1
    0|0
  • Kismetin nerden gelecegi belli olmaz belki cevre belki sanal

0|1
    0|0
  • Evlenir

0|1
    0|0
  • evlilik sitesinde tanıştığım kadınların yarısıyla yattım diyen adamın sorusunu görmüştüm dün. islami evlilik sitesiymiş bide

0|1
    0|0
Yükleniyor...