KS ahalisi, en degerli olan, sizce nedir, veya nelerdir?

Kimisi para, kimisi güven kimisi saglık, size göre en kıymetlisi nedir, buyurun ankete, yorumları da alabilriiz?

• Saglık
    48% (33)62% (36)54% (69)Oy Ver
  • Anne baba
    26% (18)21% (12)24% (30)Oy Ver
  • Eş / Sevgili
    3% (2)3% (2)3% (4)Oy Ver
  • Dostluk / Arkadaşlık
    9% (6)2% (1)6% (7)Oy Ver
  • Para
    9% (6)9% (5)9% (11)Oy Ver
  • İsim (Bilinirlik, güvenilirlik )
    1% (1)0% (0)1% (1)Oy Ver
  • Yorumda paylasacagım...
    4% (3)3% (2)3% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• en değerli şey huzur verendir

0|1
    0|0
    • Sağlık olmadan hiç bir şeyin huzuru olamaz..

• ben beyin tümörü hastasıydım bu illet hastalık beni ilk başta çok yıprattı ancak en sonunda şunu fark ettim en büyük kötülüğü tümör değil ben kendime yapıyormuşum. ve daha sonra bir daha bu hastalığı düşünmeme kararı aldım ve tedavilerimi de hiç aksatmadım. ve yaşamın kötü veya iyi olmadığını bu ölçütü bireylerin kendi durumlarına göre değerlendirdiğini farkettim. ben de iyi yönde bakmaya çalıştım ve üstelik okuluma da devam ettim ve inanki şu an bende tümörden eser yok. d

• Geçmiş olsun.
      Öncelikle soru için en güzel örneklerden birisin galiba, hak ettigini eic verelim.

Sonrasında ise, bu paylastıklarını ancak yaşayan bilir ve seni anlıyorum desem yalan olur.
      Bunu yaşadın, zorlukları gördün ve saglık gibi zor bir virajı dönmeyi başardın.
      Senin adına sevindim, buradan çıkartılacak şey saglık ne kadar önemli olsa bile, bakış açımızın bununla eş deger oldugu oluyor galiba..

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah

0|1
    0|0
  • Sağlık yoksa bunları hicbi onemi yok

0|1
    0|0
  • hasta olduktan sonra paran olsa nolur

0|1
    0|0
  • iman, Vatan ve yemek.

0|1
    0|0
  • Sağlığın varsa anne baban hayattaysa onlarında sağlığı yerindeyse gerisinin koy g... ne. İster fakir ol ister çirkin ister hiç kız arkadaşın olmasın eş dost karı koca bunlar yalan dolan olaylar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...