Kilomla ilgili mi yoksa beynimle mi?

Ben 21 yasındayım 50 kiloyum boyum 163 ama sanırım benim yeme bozuklugum var sabah yarım dilim ekmeği zor yiyorum liseye giderken 60 kiloydum üniversiteyle birlikle biraz yemeği kısmamla kilo verdim. Yemekten cok korkuyorum regli dönemimde azıcık fazla bir şey yesem kilo almısım gibi hissediyorum. 34 bedenim bazen 32 bile giyiniyorum ama kendimi beğenemiyorum cokta sosyal bir insanım içime kapanık falan da değilim doktordan randevumu aldım gidicem fakat sizler ne düşünüyosunuz böyle bir deneyimi olup bunu yenebilen var mı?

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyleydim fakat yendim. Boyum 1.68 kilom 45 lere düşmüştüm gerçekten hiçbir şey yemek istemiyordum. Yüzüm zombi gibiydi. Kilo takıntım vardı kısaca deliler gibi spor yapmaya çalışıyor yemegimden kısıyordum. Böyle uzun yıllar oldugu için insanların yenmesi gereken şeyler dediği yemekleri bile ben hayatımda agzıma sürmemiştim. Ondan sonra instagramda birini gördüm böyle kemik hala hiçbirşey yapıyor bide ben kiloluyum diye aglıyordu gerçekten dışarıdan bakıldıgında çok sinir bozucu birşey oldugunu gördüm gerçekten aptal oldugumu düşündüm. Yani belki onun gibi okadar iskelet değildim ama yinede baya zayıftım. Aslında beynimdeki duvarları yıktım artık diyebilirim. Öyle fazla enterasan birşey yapmadım ama eğer ona devam etseydim sonumun hastalık oldugunu anladım diyebilirim. Yavaş yavaş abur cabur yemeye başladım yeni tatları deneyerek hem mutlu oldum kendimce hemde kendime geldim diyebilirim. Şimdi 49 -50 gibi birşeyim bir fark yok ama bende yinede etki etki :D En azından yüzüm toparlandı :D Zaten daha yeni yeni yenmeye başladım bunu yinede sürekli diyete girme düşüncesiyle karşı karşına kalmıyorumda değil yani :D

0|0
    0|0
    • Annem de hemşire ve benimle ilerde cok zayıflayıp bir daha asla kilo alamayacağımı ve pisman olabileceğimi söylüyor. Böyle vakalar da varmıs fakat ben kendimi iyi hissetmiyorum maalesef cokk tesekkur ederım :)

• Evet biliyorum kendini kilolu görüyorsun hergün aynaya bakıyorsun. Yemek yedikten sonra göbeğinin şişip şişmediğini kontrol ediyorsun :) Ama dedigim gibi duvarları yok etmezsen bu sorunda hiçbir zaman son bulmaz :) Nedemek :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Guzellik zayifliktan gecmiyor bence sorun kafanda

0|0
    0|0
    • Haklısın evet ama bu durumu yenemiyorum çirkin gözüktüğümü söylemiyorum ama olmuyo

• Kilon çok iyi ya kıskandım

0|0
    0|0
Yükleniyor...