Bu kişiselliğimi, karakterimi etkiler mi ilerde?

Arkadaşlar ben bütün sosyal ortamlarda herkezi trollüyorum. Yani ölüm kalım gibi ciddi olaylar hariç ayrılıktan tut aşk acısına kadar herkezle dalga geçerim saykodelik yorumalar yaparım.Çok eğleniyorum tutamıyorum kendimi. Şu sitede o kadar çok güldüğüm zamanlar oldu ki o kadar saçma sapan sorular var gördüm hepsini trolledim ağlama duruma gelen insanlar oldu o derece :D Çok zevkli ama lan herkesin özgüveni eksik bunu hemen dışa yansıtıyorlar.

Güncellemeler:
Bu sadistliğe girer mi peki?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu tür hastalar çok geliyor bize geçmişlerini dinlediğimizde çoğu senin gibi Şu an yaptığını yapmış insanlar oluyor özgüven parlaması yaşarken aslında yakıp yıkıyor ve belli bir süre sonra hissizleşiyorlar yapılan araştırmalarda her 5 kişiden 3ü intiharla sonuçlanıyor ciddi bir durum hemen bir psikolog desteği almanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kişiliğin ve karakterin deneyimlerinle şekillendiği için etkisi olur tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sende var mı peki özgüven eksikliği o yüzdenmş elestiriyosun. Peki bir soru daha aynısı sana yapulınca icten ice sinirleniyomusun?

0|0
    0|0
    • Yoo ben kendimle barışık bir insanım bu sayede özgüvenim yerinde.1 değil 10 kişi aynı anda beni kötülese dalga geçse umurumda olmaz hatta ben bile gülerim :D

• baska insanlar hoslanmıyo ama demekki icinden dalga gec bosver:D

• Niye takıyorsunuz ki hepimiz ölücez. Sen bu dünyaya hadise rihanna gibi gelseydin bir Peygamber olmaya değermiydi.

• Trol iyidir ama özgüveni eksik insanlara yaptiğinda alinirlar biraz daha dikkatli olmalisin

0|0
    0|0
    • Ama onların özgüveni eksikmi bilemiyorum ki trolledikten sonra çıkıyor :(

• Bence trolleme ya bosver bencil ol espirilerini felan kendine sakla kendin gül cok samimi olduklarina yaparsin

• Etkiler tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...