Arkadaşıma Ne Demeliyim (soru detayda) ?

Biz bugün ailecek sinemeya gitme kararı aldık. Ama arkadaşım da gelmek istedi. Ben de kıramadım gel dedim. Şimdi de istemiyorum. Acaba "senle de baska bir gün gideriz" desem alinir mi? Siz olsaniz alinir miydiniz?

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• Keşke baştan deseydin güzelim. Vazgectik gitmekten falan de bari check-in falan da atma :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• alınır

1|0
    0|0
  • Kisiden kisiye gore degisir, aranizdaki bag ile alakali. Arkadasin ailen ile gittigini bile bile geleyim dediyse ve sen de tamam demissen buyuk ihtimal alinir gibi.
    :)

0|0
    0|0
  • Biletler benden habersiz alınmış kırılmazsan senle başka bir gün baş başa gideriz öyle daha romantik olur de...

0|0
    0|0
  • Alinmaz bosver

0|0
    0|0
  • Eger hazirlik yaptiysa ayip edersin tabi

0|0
    0|0
  • alınırdım vazgeçtik vs hikaye

0|0
    0|0
  • Arkadaşında gelsin ne olacakki?

0|0
    0|0
  • kardeşim benim basımada geldi ama ben kız arkadaşımla gidecektim.. diyecegin kardeşim kusura bakma ani bir işim çıktı inş sonra dersin işin ne derlerse manita ayarladım varsa manitayla buluşacam kötüyüm diyor falan diyeceksin

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir alıngan biriyse alınır anlayışlı biriyse dert etmez

0|0
    0|0
  • gercekten arkadsınsa alınmaması lazım

0|0
    0|0
  • gel dediysen geri çevirme bence ayıp olur
    onu ilk başta yapmalıydın

0|0
    0|0
  • Ailecek gidicez özür dilerim başka bir gün gidelim senle de (:

0|0
    0|0
  • Arkadaşın aileni tanıyorsa alınabilir ama yakın arkadaşınsa anlayışla karşılayacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • aileyle gidilen yerde arkadaşın ne işi var. sonra gideriz de.

0|0
    0|0
  • Alınır bence. Neden vazgeçtiğini anlamadım gelse ne olcak ki.

0|0
    0|0
    • Ya cunku ailecek izlemenin keyfi baska. Ben bir yanimda annem bir yanimda babam oturmak isterdim. Simdi arkadasim yanimda olcak.

• Ozaman gitmekten vazgeçtik de.. Ve gidin.. :)

• Böyle dönekliğe herkes alınır delikanlı gibi kanka başka bir gün gideriz aile ortamı şimdi demen lazımdı başta

0|0
    0|0
  • Alınır illaki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Artık gel demişsin ne desen alınır.

0|0
    0|0
  • ben olsam alınırdım ama aılecek gıdılecek bır ortama katılmak ısteyecek kadarda aptal degılım
    arkadasına başka bır zaman gıdecegınızı hatta bıletlerıde senın alacagını ustunede yemek ısmarlayacagını soyle

0|0
    0|0
  • Yok ya söyle ne olacak alınmaz herhalde..

0|0
    0|0
  • Keşke söz vermeden böyle anlatsaydın

0|0
    0|0
  • Gitmekten vazgectik bir akrabimiza gidecekmisiz de

0|0
    0|0
  • Arkadaşın ile yakınlık derecene bağlı aslında. Eğer çok samimiyseniz ailenle özel zaman geçirmek istediğini ve bunun gerekli olduğunu söylersen anlayışlı olacaktır diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • Deki biz ailece gideceyiz

0|0
    0|0
  • Alınırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...